Pludmales volejbols: Alūksnē izcīnīs Katrīnas kausu

Alūksnes Pilssalas un citos novada pludmales volejbola laukumos 22.jūnijā notiks jau otrās Starptautiskās sacensības pludmales volejbolā „Katrīnas kauss 2013", kurās sportisti cīnīsies par EUR 1500 vērtu balvu fondu.

Pirmo reizi „Katrīnas kauss" notika aizvadītajā gadā, kad tas pulcēja 150 šā sporta veida cienītājus.

Aicinām arī šogad pludmales volejbolistus pirmsjāņu noskaņās doties uz Alūksni, lai mērotos spēkiem šajā turnīrā. Sacensībām, kam nosaukums dots par godu Alūksnē augušajai vācu mācītāja Ernsta Glika audžumeitai Martai Skavronskai, kura vēlāk kļuva par Pētera I dzīvesbiedri un Krievijas ķeizarieni Katrīnu I, organizē Alūksnes novada pašvaldība sadarbībā ar volejbola spēles entuziastiem no visa novada.

 

Komandas sacensībām aicinātas pieteikties līdz 20. jūnija pulksten 20, nolikumā norādīto informāciju nosūtot uz e-pasta adresi katrinaskauss@inbox.lv. Sagaidot pieteikuma apstiprinājumu, varat uzskatīt, ka esat kļuvuši par turnīra dalībniekiem. Turnīram reģistrējoties, dalībniekiem jāsamaksā dalības nauda, kurā iekļautas arī pusdienas un sacensību atribūtika.

 

Kausa izcīņas balvu fonds patiešām ir ievērojams - 1500 eiro. Jāuzsver, ka pirmo trīs godalgoto vietu ieguvēji katrā grupā saņems gan sacensību medaļas, gan arī naudas balvas, bet ceturtās vietas ieguvēji - naudas balvu. Visu grupu uzvarētāju vārdi tiks iemūžināti gravējumā sacensību kausā.

 

Cīņa par Katrīnas kausu un turnīra godalgām notiks sieviešu un vīriešu kategorijās, komandā piedaloties diviem dalībniekiem. Sacensībās sportisti varēs sacensties vairākās vecuma grupās - jaunieši Vj (dzimuši 1995. - 1997. gadā), sievietes S (dzimušas 1996. gadā un vecākas), vīrieši V (dzimuši 1994. gadā un vecāki), vīrieši VA (amatieru grupa, dzimuši 1994. gadā un vecāki), vīrieši V40+ (dzimuši 1973. gadā un vecāki).

 

Jāuzsver, ka gadījumā, ja spēlētāju vecums ir 50 gadi un vairāk, tad komandā spēlē 3 dalībnieki. VA grupā sacensībās nevarēs piedalīties 50 labākie pāri savas valsts reitingā.

 

Jāņem vērā arī tas, ka sacensībās varēs piedalīties ierobežots dalībnieku skaits, tādēļ nenokavējiet un piesakieties laikus!

 

Uz sacensībām kopā ar sportistiem droši var doties arī līdzjutēji, jo visas dienas garumā Alūksnes Pilssalā būs, ko baudīt - te notiks pirmie Alūksnes ezera zušu svētki un Lielās Līgo lustes, ko vadīs atraktīvais un kolorītais Kaspars Upacieris jeb UFO. Notiks mājražotāju un amatnieku ražojumu un izstrādājumu tirdziņš un Jāņu zāļu tirgus. Pusdienlaikā sāksies zušu svētki ar dažādām atrakcijām gan maziem, gan lieliem - varēs piedalīties veiksmīgāko makšķernieku, ātrāko zušu ēdāju un alus dzērāju, skaistākā vainaga īpašnieču, spēcīgāko līgotāju, vienotāko virves vilcēju komandu noskaidrošanā.

 

Dažādas izklaides piedāvās Alūksnes ezers - te varēs vizināties ar laivām, visu dienu kursēs jautrais plosts, kur varēs uzdziedāt līgo dziesmas, cienāties ar sieru un alu. Vindsērfinga entuziasti interesentus iepazīstinās ar šā sporta veida pamatiemaņām. Kopā ar Māri Olti varēs skatīties filmu „Zuši Latvijā", kas stāsta par zušu dzīvi un ir uzņemta tieši Alūksnes ezerā.

 

Tāpat varēs nogaršot un iegādāties zušus un citas zivis. Dziedāt, dejot un līgot būs iespēja kopā ar Alūksnes novada amatierkolektīviem un dziedošo Uškānu ģimeni no Rēzeknes. Vakarpusē Pilssalas estrādē notiks muzikāls uzvedums „Lai sanākam kopā mēs līgot", kas tapis pēc visiem zināmās Rūdolfa Blaumaņa lugas „Skroderdienas Silmačos", savukārt vakarā uz zaļumballi visus aicinās grupa „Roja".

 

Plašāka informācija par 22. jūnija pasākumiem www.aluksne.lv.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide