Prezentēs druvēnietes Lindas Hamfrīsas albumu un dziesmu grāmatu “Es Tev novēlu... mani!” 2

Ar druvēnietes Lindas Hamfrīsas mūziklu “Es Tev novēlu... mani!” vēl nekas nav beidzies, jo top vēl viens skaists pasākums. Linda “Dzirkstelei” stāsta, ka 16.februārī VEF kultūras pils kamerzālē pulksten 18.00 notiks albuma un dziesmu grāmatas “Es Tev novēlu... mani!” prezentācija.

Tajā tiks apvienotas instrumentāli vokālas kompozīcijas no Ziemassvētku mūzikla ar tādu pašu nosaukumu, kurš ar sirsnīgām ovācijām piedzīvoja septiņas izrādes pagājušā gada nogalē. Mūzikas un tekstu autore ir komponiste un multimāksliniece L.Hamfrīsa.

“Koncertā uz skatuves kāps visi mūzikla solisti, tajā skaitā aktieris Mārtiņš Vilsons un instrumentālā grupa. Prezentācijas otrajā daļā pirmizrādi piedzīvos jauno operatoru filma par mūzikla tūrē piedzīvoto. Turpinot mūziklā iesākto, arī šīs prezentācijas galvenais mērķis ir “pielipināt” dziesmas un sasildīt sirdis, kā arī pateikties ikvienam, kas piedalījies mūzikla veidošanā. Izdalot dziesmu vārdu lapiņas, koncerta apmeklētāji tiks aicināti dziedāt līdzi, savukārt pasākuma otrajā daļā tiks izrādīta jauno operatoru filma par mūzikla tapšanu, ko veidojuši Kristiāna Matīsa, Edijs Elksnis un Valters Borskis,” stāsta L.Hamfrīsa.

Ieeja pasākumā - par ziedojumiem vai bez maksas. Sēdvietu skaits ir ierobežots.

Vairāk par pasākumu - “Elha.lv”.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Linda Hamfrīsa

Ieeja bez maksas vai par ziedojumiem! Biļete nav jāiegādājas, droši var nākt uz pasākumu tāpat, facebukā ir pasākums, kur ir vairāk informācijas, ja ir vēlēšanās rezervēt sēdvietu (to skaits ir ierobežots) Paldies:)

pirms gada, 2020.01.25 18:08

Kultūra un izklaide