Radošajā darbnīcā gatavo rotājumu svētku eglītei

Ziemassvētku gaidīšanas laikā interesenti tika aicināti uz ekspozīciju kordiriģentiem Kokariem Ozolkalnā uz radošo darbnīcu "Izgatavo savu rotājumu svētku eglītei…” , lai nedaudz pasapņotu, pabūtu kopā un radītu kaut ko sev, savai mājai, savai eglītei vai dāvanai citiem.

Ekspozīcijas vadītāja Laila Ķiploka stāsta, ka radošajā darbnīcā interesentiem bija iespēja izgatavot skaistus, svētkiem atbilstošus, praktiski pielietojamus darbiņus.

"Darbnīcu apmeklēja dažāda vecuma cilvēki un, domāju, ka visiem bija interesanti. Dažs cienājās ar tēju un piparkūkām, cits izgatavoja savām iecerēm atbilstošus darbus, vēl kāds cits baudīja vizuāli muzikālo noskaņu, un visi labā noskaņojumā devās mājās," stāsta L.Ķiploka.

Apmeklētāji interesējās par turpmākajām radošajām darbnīcām. "Arī nākamajā gadā ekspozīcijā būs vairāki tematiski pasākumi, kuros varēs arī praktiski darboties. Ceram, ka pie mums ekspozīcijā iegriezīsies arvien vairāk cilvēku, kuri grib jaukā atmosfērā pabūt kopā, baudīt tēju, uzzināt un apgūt ko jaunu," stāsta eskpozīcijas vadītāja.

L.Ķiploka pateicas Jānim Skopanam par muzikāli vizuālo noskaņu pasākumā.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide