Raksta grāmatu bērniem 1

Rakstniece Laima Kota (Muktupāvela) pagājušā gada nogalē lasītājus iepriecināja ar savu jauno grāmatu "Mana turku kafija", kurā autore iepazīstina ar Turciju, kas šobrīd ir viņas mājas. Pašlaik L.Kota raksta grāmatu mazajiem lasītājiem.

"Tik daudz prieka man sen nav bijis, kā rakstīt grāmatu par to, kas būs bijis. Darbība notiek Tirzas pagasta "Brīvzemnieku" mājās. Grāmatā darbosies divas meitenes - Matilde un Terēze, kā arī Nonna. Tā mani sauc manas mazmeitas. Kaut viņas vēl ir mazas, es rakstu par to, kas notiks. Par tiem brīnumainajiem notikumiem lauku sētā, kur lietas un dzīvnieki runā, tikai pieaugušie to nedzird un neklausās. Toties bērni gan dzird, gan redz un pat saprot, piemēram, ko saka Kaķītis, ko Vistas kundze un citi. Un kādi piedzīvojumi būs šajā sētā!" stāsta L.Kota.  

Rakstniece jau vairāk nekā gadu kopā ar savu vīru - turku rakstnieku un kultūras darbinieku Ahmetu Kotu dzīvo Turcijā, Stambulā. Abu kāzas 2011.gada 8.oktobrī tika svinētas Latvijā. Šajā gadu mijā Turcijā pie Laimas ciemojās arī viņas bērni.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Lasītāja

Izlasīju Laimas jauno grāmatu par Turciju. Aizraujoši, interesanti.

pirms 8 gadiem, 2013.01.08 12:05

Kultūra un izklaide