Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rankā noteiks pagasta lepnumu un meklēs talantus 13

Jauns darba cēliens aktīvi sācies arī Rankas kultūras namā. Darbu ir atsākuši visi amatierkolektīvi un to vadītāji, kas veiksmīgi strādāja arī iepriekšējā sezonā.

Uz mēģinājumiem pulcējas divi vokālie ansambļi, amatierteātris "Rameka", vidējās paaudzes deju kopa "Abi labi" un divi skolēnu deju kolektīvi, kas jaunas dejas apgūst Rankas pamatskolas telpās.

 

"Ne visi bērni dzīvo pagasta centrā, tāpēc, izmantojot pamatskolas darbinieku atsaucību, vienojāmies, ka mēģinājumi notiks skolā," stāsta Rankas kultūras nama vadītāja Mudīte Šnē.

 

Dejotājiem jaunus soļus ierāda pedagoģe Iveta Eiduka, vokālos ansambļus turpina vadīt Liena Vaļģe, bet amatierteātri - Jānis Skopans.

 

"Mūsu pagasts nav izņēmums, jo cilvēki aizbrauc strādāt uz ārzemēm, tāpēc pati personīgi uzrunāju cilvēkus, mudinot viņus iesaistīties mākslinieciskās pašdarbības kolektīvos, jo pagastā ir daudz talantīgu cilvēku, tikai viņus grūti izaicināt ārā no mājām," saka M.Šnē.

 

Jauni dejotāji ir papildinājuši vidējās paaudzes deju kopu "Abi labi". Šonedēļ pirmajā mēģinājumā pulcējās arī amatierteātra "Rameka" aktieri. Lai gan kolektīvam skaitliski ir liels sastāvs, tomēr joprojām tiek gaidīti vīriešu lomu atveidotāji, jo vīrieši amatierteātrī joprojām ir deficīts. Drīzumā kolektīvs sāks darbu pie jaunas izrādes.

 

Ar viņiem lepojamies

M.Šnē arī šajā gadā mudina iedzīvotājus pieteikt savus kandidātus Rankas pagasta lepnuma titulam.

 

"Aicinu rakstīt par lieliskajiem cilvēkiem Rankas pagastā, ar kuriem mēs visi varam lepoties, jo viņi nepaliek malā, bet atrod sevī spēku, lai palīdzētu citiem. Par cilvēkiem, kuri dara mazliet vairāk nekā varētu prasīt un sagaidīt. Šos atsaucīgos, darbīgos un sirsnīgos cilvēkus godināsim mūsu valsts jubilejas dienā. Pieteikuma anketas paraugs ir atrodams Rankas pagasta interneta mājas lapā "www.ranka.lv". Pieteikuma vēstules var sūtīt arī uz Rankas kultūras namu pa pastu vai ienest personīgi," stāsta kultūras iestādes vadītāja.

 

Jau piecu gadu jubileja

Turpinot jauku tradīciju, atkal tiks meklēti talanti. Talantu koncerts šogad notiks jau piekto reizi, tāpēc M.Šnē vēlas, lai šis būtu īpašs koncerts. Viņa aicina visus interesentus jau laikus padomāt par sava talanta parādīšanu citiem. Tā var būt gan dziesma, gan instrumentāls priekšnesums, gan dzeja vai vēl kāds cits talants. Kultūras iestādes vadītāja ir padomājusi arī par citiem jaukiem muzikāliem pārsteigumiem. Talantu koncerts notiks 10.decembrī. Tam jāpiesakās līdz 21.novembrim. Arī šim pasākumam pieteikuma anketas atrodamas pagasta mājas lapā, kā arī personīgi var sazināties pa mobilo tālruni 28616258.

 

"Aicinu visus, īpaši rancēniešus, neieslīgt ikdienas rutīnā, bet nākt uz kultūras namu un līdzdarboties - iesaistīties amatierkolektīvos un citos pasākumos, izteikt savus ierosinājumus un ar savu pozitīvo attieksmi veidot interesantāku ik dienu," aicina M.Šnē.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

Zanele

Nesaprotu-vai tas Pēteris Zelčs ir labs vai slikts cilvēks? Nu nevar paust par vienu cilvēku tik diametrāli pretējus viedokļus.Viņš taču tika atzīts par labāko policistu 2005, pagasta lepnumu...un nu tāda piķa kārta tiek pār viņu lieta.Kur tad viņš tā nav rādījis savu seju, es ar gribu paskatīties?Varbūt vienkārši pārāk pļāpīgs?Varbūt pārāk aktīvs?Nu pasakiet kāds vienreiz to patiesību, ja tāda ir! Vairāk jau sliecos domāt par 2 frontēm un frontes līniju, uz kuras viss tiek iznīcināts no abām pusēm.

pirms 8 gadiem, 2011.12.25 14:28

nu

Tavs 333 ar neko gudru arī nav izcēlies, pat pēcpusi pret kamerām neesi griezis :)

pirms 8 gadiem, 2011.10.18 08:45

333

Atkal kadu apruna. Ja jau nepatik tad piedavat varat sevi. Tad nu mes te daudz ko uzzinasim par jums jaunu. Nu kads talants ir jums, iznemot ka kadu ap...irst?

pirms 8 gadiem, 2011.10.17 21:20

hei

Es jau pagājušajā gadā biju sašutusi, ka pagasta lepnums bija Zelčs. Tas ir ārprāts! '
Pasākumā zāle tukša, kauns sēdēt skatītāju rindās. Sveicēji katram tikai daži. Ja pasgasta lepnums, tad zālei jābūtv pilnai un jāpieceļas cieņā uz sveikšanu pus zālei - tā ,kā bija godināšanā Jaunpiebalgā. Katru sveica vismaz puse zāles- ziedi klēpjiem- nevarēja saturēt. Bet mums?

pirms 8 gadiem, 2011.10.17 16:32

Tante

Lepnums un talants...Kas tur domāts būtu zem šis goda zīmes? Vai apsviedīgs ,nadzīgs afērists ,vai arī muti Rīgā ar darbiem aizkrāsnē ?Vai tiešām kāds, kas ir ko nozīmīgu paveicis ,kādam dzīvību izglābis,kādu vietu sakārtojis,kas visiem pieejama,apskatāma ar kultūras dvesmu...

pirms 8 gadiem, 2011.10.17 12:19

Supernemo

Pats nemurgo šeit. Kaut kur redzēji, kā kāds personīgi ko saka?! Vai tomēr redzēji vienu anonīmu, muguru pagriezušu onkulīti gļēvi runājam kamerā un slēpjot seju? P.s. Ir teiciens: ar muļķiem ir jācīnās ar viņu pašu ieročiem, savādāk uzveiks ar pieredzi. Neredzu arī nekur Nemo vārdu uzvārdu, nožēlojami......

pirms 8 gadiem, 2011.10.17 00:16

Nemo

Tak ejat tam Pēterim pasakat visu personīgi,nevis interneta komentāros kaut kādus murgus rakstat...Nožēlojami!

pirms 8 gadiem, 2011.10.16 21:39

Ee es arī!

Es ar par goda vīru - šamējais visu acīs saka ar pakausi, pēcpusi pret tautu, skatītājiem! Tāda drosme ir jānovērtē. Un tik smuki ekrānā gaudās - tas slikts, tie to dara, nedara - nu ļoti sievišķīgi šam sanāca.

pirms 8 gadiem, 2011.10.16 20:37

Es arī!

Es arī par Pēteri Zelču! Viņš daudz ko kādreiz acīs pateica, tādēļ jau nav cieņā! Diemžēl ir tādi, kuri rūgto patiesību atzīt negrib un meklē vainu citos... Pēteris ir goda vīrs!

pirms 8 gadiem, 2011.10.16 19:51

Viennozīmīgi tikai Pēteris,citus kandidātus var nemaz neizvirzīt,vajadzētu ieteikt GADA VARONIM. Kāds ir Jūsu viedoklis??????????????

pirms 8 gadiem, 2011.10.16 18:53

Tā ir

Pēteri Zelču noteikti jāvirza uz balvu ne tikai Rankā - izcils "frukts".

pirms 8 gadiem, 2011.10.16 15:06

Jā! Ir!

Ja darbā policijā ne ar ko nespēja izcelties /izņemot bailīgumu, kas nav zudis - tv slēpa seju, nespēju uzņemties atbildību - uz sīkumiem sauca opergrupu u.t.t./, tad tagad ir izcēlies - īsts lepnums, pat ne gada, drīzāk desmitgades! Interesanti, kā ir - rancēnieši sejā smīn vai aiz muguras...........

pirms 8 gadiem, 2011.10.16 11:49

Kultūra un izklaide