Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rankā talantu netrūkst

Pagājušajā nedēļā Rankas kultūras namā notika jau par tradīciju kļuvušie dziedāšanas svētki jeb talantu konkurss. Šoreiz tam tika dots nosaukums "Atkal, atkal ir debesis pušu!".

Konkursā tika izpildītas dziesmas no teātru izrādēm un filmām. "Šo tēmu izraudzījāmies tāpēc, ka nākamajā gadā Rankas kultūras nama amatierteātris svinēs savas pastāvēšanas 105 gadu jubileju," stāsta Rankas kultūras nama vadītāja Mudīti Šnē.  

Dziesmotajā pasākumā izskanēja 16 priekšnesumi, bet kopējais dalībnieku skaits, kuri uzstājās, bija vairāk nekā 40 cilvēku. Talantu konkursā piedalījās dalībnieki ne tikai no Rankas, bet no dažādiem mūsu novada pagastiem, kā arī no Gulbenes pilsētas. Bija pārstāvēts pat Dzelzavas pagasts. Jaunākajai pasākuma dalībniecei bija tikai 4 gadi. Muzikālo pavadījumu izpildīja grupa "Alianse", kura ar konkursa dalībniekiem strādāja jau kopš agra rīta. Pasākumu vadīja Puncuļu ģimene no televīzijas "Dziedošo ģimeņu" pasākuma, kuri arī paši sniedza priekšnesumus. Skatītāji tāpat kā iepriekšējos konkursos atkal varēja noteikt savu simpātiju.

 

"Ja pērn skatītāju simpātiju balva aizceļoja uz Gulbeni, tad šogad ir liels prieks, ka tā palika Rankā. Šo balvu ieguva grupa "Čārlija eņģeļi". Tās dalībnieki man solīja, ka ir gatavi vēl kādreiz uzstāties kādā pasākumā," stāsta kultūras iestādes vadītāja.

 

Šogad talantu konkursā piedalījās pat vairākas grupas, piemēram, grupa "Vārti vaļā" no Lejasciema pagasta, popgrupa no Rankas pagasta "Dimantiņi" un citas.

 

"Šogad bija ārkārtīgi jauka publika, kas, vērojot šo pasākumu, neskopojās ar skaļiem aplausiem. Domāju, ka viss izdevās, kā bija iecerēts. Pagaidām par to, vai šāds talantu konkurss būs arī nākamajā gadā, šogad vēl nedomāju. Tad jau redzēs," piebilst M.Šnē.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide