Rīgā tiks cepta rekordliela torte automašīnas lielumā 1

Vismaz 2000 olu, 40 kg dzērveņu ievārījuma, 240 kg speciālā biskvīta, ap 400 kg sviesta krēma, ap 50 kg piparkūku mīklas... Plānots izmantot tik daudz izejvielu, lai pagatavotu Baltijā lielāko torti, kas būs automašīnas Mini One lielumā. 19.novembrī ar grandiozu svētku pasākumu noslēgsies modes un izklaides centra Rīga Plaza akcija, kurā ikviens varēs šo mega torti ne tikai apskatīt un nofotografēt, bet arī nogaršot.

Grandiozā torte Mini One automašīnas lielumā paredzēta kā dāvana modes un izklaides centra Rīga Plaza pircējiem.

 

Jau ziņots, ka laika posmā no 15.augusta līdz 19.novembrim Rīga Plazā norisinās akcija, kurā ikviens var krāt zīmogus par katru pirkumu Ls 10 vērtībā un piedalīties sešu automašīnu Mini One izlozē. Pieci Mini One savus jaunos saimniekus jau atraduši, bet kam tiks sestā automašīna? To kopā ar aktieriem Normundu Bērzu, Ģirtu Ķesteri un Maiju Doveiku, kā arī dziedātāju Aiju Andrejevu noskaidrosim jau 19.novembrī plkst. 18.00.

 

„Pie šīs tortes gatavošanas vairākas dienas pēc kārtas strādā 12 konditori. Tas mums ir ļoti liels izaicinājums un vienlaikus pagodinājums. Lai torte laikā sasniegtu Rīga Plazu, vienlaikus cepsim ap 300 lieliem biskvītiem," stāsta Gunta Elpere.

 

Savulaik viņa piedalījās arī pie tortes gatavošanas Baltā nama izskatā, kuru uz svētkiem Latvijā pasūtīja Amerikas Savienoto Valstu vēstniecība.

 

„Lai Rīga Plaza torte būtu īstās Mini One mašīnas lielumā un izskatā, mums tās plānošanas laikā ļoti svarīgi bija savienot garšas kvalitāti ar konstrukcijas noturību. Torte tiks cepta pa sastāvdaļām un 19.novembra rītā „līmēta" kopā tieši pašā veikalā. Ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts apmeklēt šo grandiozo izlozes noslēguma pasākumu, kur ar stāstiem par saviem iepirkšanās paradumiem dalīsies aktieri Normunds Bērzs, Ģirts Ķesteris un Maija Doveika.

 

Plkst.18.15 plānots bārmeņu šova sākums. Ikvienam Rīga Plaza apmeklētājam tiks atklāta kāda īpaša bezalkoholiska kokteiļa recepte. Starp citu, to pēc tam arī varēs nogaršot. Plkst.18.30 ar koncertu uzstāsies dziedātāja Aija Andrejeva.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Alvis

Izrādās autori šim konditorejas varoņdarbam ir šie
www.feliksa-konditoreja.com

pirms 8 gadiem, 2012.11.20 17:17

Kultūra un izklaide