Rīko Pagalma svētkus

Tirzas pagasta Virānē 21.maijā notika Pagalma svētki. Šāds pasākums tur nebija noticis gadiem ilgi.

„Kaut šādi svētki notiktu biežāk! Tajos varētu piedalīties arī kāds pagasta pārvaldes pārstāvis. Cilvēki bija pateicīgi par iespēju satikties, baudīt bērnu sarūpēto koncertu. Svētkos valdīja sirsnīga atmosfēra," saka Tirzas pagasta Virānes iedzīvotāja Astrīda Baldone.

Pagalma svētki Virānē notika projektā „Iespējas visiem", kur darbojas arī pilsoniskās līdzdalības programma, kurā vairāk nekā pusgadu Tirzas pagasta jaunieši apgūst līderības iemaņas.

 

„Divas meitenes, kas darbojas šajā programmā, uzrakstīja nelielu iniciatīvas projektu, gūstot tam finansiālu atbalstu. Iniciatīvas mērķis bija pulcēt vienkop lauku cilvēkus, kuri dzīvo viensētās. Saistībā ar šo iniciatīvu jau 1.jūnijā ir paredzēta ekskursija pa Tirzas pagastu, lai redzētu, ka tas ir mainījies," stāsta Tirzas pamatskolas direktore Svetlana Ziepniece.

 

Pagalma svētkos skolas audzēkņi bija sagatavojuši nelielu koncertu. Tajā maksimāli tika iekļauti tie bērni, kuri kopā ar vecākiem dzīvo Virānē. Skanēja arī dzeja un darbojās radošā darbnīca. Tajā tika apgleznoti stikla lukturi, lai tās varētu izmantot kā gaismas ķermeņus Tirzas pagasta biedrības nama telpu rotājumam 18.novembrī.

 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide