Rinda pie ieejas, milzu rozes, skūpsti un alus - tā "Tranzīts" nosvin 20 7

Par godu 20. jubilejai grupa „Tranzīts” iepriecina fanus ar jaunu albumu „Tauriņa efekts” un dodas koncertturnejā. Šajā nedēļas nogalē koncertbārā „Laternu stundā” notika turnejas atklāšanas koncerts. Fanu atsaucība bija tik liela, ka ik pa laikam pie durvīm izveidojās garas rindas.

Grupas jubilejas koncerts bija ļoti gaidīts pasākums, un ne viens vien koncerta viesis uz galvaspilsētu brauca no attālākām Latvijas vietām – Madonas, Aizkraukles, Dobeles, Saulkrastiem u.c.

Pirmie 20 koncerta apmeklētāji grupas jauno albumu „Tauriņa efekts” saņēma dāvanā. Bet rindas uz koncertu veidojās jau pirms pulksten 21, un līdz koncerta sākumam zāle bija tik pilna, ka pārvietoties kļuva apgrūtinoši. Tomēr ikviens, kurš vēlējās redzēt grupas solistu Ralfu Rubeni un dzirdēt viņa skanīgās dziesmas, to varēja izdarīt. Ja arī neizdevās piekļūt pie skatuves un vērot mūziķi metra attālumā, tad to varēja darīt ar TV ekrānu palīdzību, kas izvietoti visapkārt zālei.

Grupas priekšnesumi viens pēc otra pārsteidza un apbūra skatītāju pūli un vislielākās ovācijas, protams, izpelnījās tādi „Tranzīta” hiti, kā „Zelta būrītis”, „Septiņas dienas”, „Vai tu tur esi” un „Cik labi tu šovakar izskaties”. Tāpat grupas solists Ralfs Rubenis koncerta laikā prezentēja jaunākos skaņdarbus, kurus radīja pēdējo mēnešu laikā.

Dziedot līdzi dziesmām un dejojot, apmeklētāji filmēja un fotografēja koncertu, lai vēl ilgāku laiku pēc tā varētu kavēties atmiņās par šo vakaru. Bet kāda ilggadēja grupas fane koncerta laikā māksliniekam pasniedza baltas rozes.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Tirzmaliete

Malači! Daudz laimes un izturību pa koncertturneju! Paldies Jums!!!

pirms 5 gadiem, 2015.10.19 16:51

sss

ja nemaldos kaut kad decembri bus Gulbene 18 laikam

pirms 5 gadiem, 2015.10.20 12:26

būrīte

Lepojos!
Paldies, Ralf par Tavu attieksmi un darbu!

pirms 5 gadiem, 2015.10.21 09:19

Sandra

Koncerts bija jauks. Paldies Ralfam un visai grupai. Malacīši!!!

pirms 5 gadiem, 2015.10.21 18:22

Kultūra un izklaide