Rīt Gulbenes bibliotekā atklās fotoizstādi "Tepat"

Rīt, 5.decembrī, pulksten 18.00 Gulbenes bibliotēkā fotoizstādes "Tepat" atklāšana. Izstāde noslēdz Radošās apvienības "Piektā Māja" projektu "Dabas fotoskola", kurš savulaik atbalstīts biedrības "Sateka" Mazo projektu konkursā 2013 "Dzīvojam zaļi!".

Cik bieži ikdienas steigā nepamanām, ka sācies pavasaris, ka vasara saplaukusi ziedos, ka rudens nokrāsojis lapas! Grupiņa dabas vērotāju projekta vadītājas Sandras Dikmanes vadībā visu vasaru un rudeni mācījās apgūt dabas fotografēšanas noslēpumus Dabas fotoskolā. „Vērojām un fotografējām pārmaiņas dabā noteiktā laika sprīdī - minūtē, dienā, nedēļā vai gadā pēc autora izvēles. Skatījāmies kā atveras zieds, nodzeltē lapa, tuvojas negaiss, kā mainās rudzu lauks pavasarī, vasarā, rudenī un citus brīnumus no dabas neizsīkstošajiem krājumiem,” ilustrē Sandra. „Tagad ir pienācis laiks kopīgai izstādei ar vienkāršu un zīmīgu nosaukumu „Tepat”. Izstādē redzamo darbu autori dzīvo tepat līdzās, arī fotomodeļi auga ziedēja, plauka un novīta tepat, ainavas joprojām ir tepat savā mainīgajā skaistumā.”

 Izstādei darbus sagatavojušas Ailita Brezinska, Iveta Cigle, Mairita Ķuze-Nakoskina, Ieva Raģele, Kristīne Nečajeva, kā goda viesi izstādē piedalīties aicināti gulbeniešiem jau zināmie dabas fotogrāfi Visvaldis Bačinskis, Laimonis Aumeisters un Vilnis Blūms. Dažu autoru vārdus vēl neatklāsim, lai skatītājiem saglabātu jaunatklāsmes un pārsteiguma prieku.
Aicinām būt kopā ar izstādes darbu autoriem!

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide