Roberto soloprogrammu „La Dolce Vita” velta sievietēm 3

Martā savu jauno soloprogrammu „La Dolce Vita” (“Saldā dzīve”), kas veltīta Latvijas dāmām, prezentēs klausītāju iemīļotais dziedātājs Roberto Meloni jeb vienkārši Roberto. Alūksnes Kultūras centrā koncerts notiks 10.martā.

Kopā ar Roberto koncertos muzicēs viņa pavadošais ansamblis, Uģis Krūskops (bungas), Norberts Skraucis (bass), Artis Gāga (saksofons) un Anatolijs Livča (klavieres).

Un tas vēl nav viss - šarmantais itālis ir sagādājis koncerta apmeklētājiem dienvidnieciski raibus pārsteigumus šovbaleta grupas „La Carousell” izpildījumā, kas kuplinās šos svētku koncertus ar dažādām dejām un krāšņiem tērpiem, aicinot kaut uz īsu laiku aizkavēties citā realitātē.

Elegantais glamūra šovs - skaistuma, maiguma un graciozu dejotāju šarmantais priekšnesums sniegs patiesu svētku noskaņu. Klasiskā varietē muzikālais noformējums ir īpaši piemērots mīlestības tēmai. Izcilas kostīmu mākslinieces radītie tērpi ar elegantām rotām, Svarovska kristālu mirdzumu un eksotisku putnu spalvām ļaus izbaudīt patīkamas emocijas un atstās neaizmirstamas atmiņas.

Jautrais, interesantais, harizmātiskais dziedātājs jau divas reizes ir paguvis pārstāvēt Latviju starptautiskajā konkursā „Eirovīzija” un ir pierādījis, ka šķērslis viņam nav ne latviešu, ne krievu, ne angļu valoda. Roberto ir gatavs runāt ar jebkuru cilvēku viņa valodā!

Roberto par sevi saka: „Kad dziedi, tu sūti kādu vēstījumu cilvēkiem, ir svarīgi mūziku izlaist caur sevi, pašam izbaudīt emocijas, lai klausītāji uztvertu izpildījuma jēgu. Man nav sapņu par nesasniedzamām lietām. Piemēram, es nesapņoju par mieru visā pasaulē un arī netiecos kļūt par Latvijas prezidentu. Savos koncertos es gribu nest siltumu un sauli maniem klausītājiem, novēlēt būt veseliem, ceļot līdz ar dziesmām pa pasauli un redzēt cilvēkus sev apkārt laimīgus.”

Savā koncertprogrammā „La Dolce Vita” Roberto iekļāvis gan populārus itāļu estrādes hitus, gan pasaules hitus, gan arī dziesmas no paša repertuāra.

Biļetes var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un “www.bilesuparadize.lv”.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

M

Piedod, Roberto - neatrodu citur vietu šai informācijai, Ja kādu tā interesē- 28.02. mūžībā devās meksikāņu aktieris Rohelio Gerra, kas seriālā "Bagātie arī raud" tēloja Luisu Alberto (Mariannas vīru). Pirms diviem gadiem viņš saslima ar trieku un tā arī neatguva ne kustību, ne runas spējas.

pirms 3 gadiem, 2018.03.01 13:30

?

KĀDS TAM SAKARS AR ROBERTO KONCERT

pirms 3 gadiem, 2018.03.03 11:55

M

Seriālu "Bagātie arī raud" skatījās visi, tādēļ šī informācija varētu interesēt. Diemžēl, nav kur ievietot, tādēļ ir te (saistīts ar mākslinieku, lai gan cita profila. Tādēļ jau teicu- Roberto, atvaino (ar Tevi nav sakara).

pirms 3 gadiem, 2018.03.03 15:37

Kultūra un izklaide