Rokdarbu bodītē - izstāde “Ziemassvētku sajūtas meklējot” 2

Ar pirmās sveces iedegšanu adventes vainagā šosvētdien sāksies Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Lai jau šajā brīdī sajustu svētku pieskārienu un gaidīšanas prieku, ikviens tiek aicināts apmeklēt adventes vainagu, floristikas un rokdarbu izstādi “Ziemassvētku sajūtas meklējot” rokdarbu bodītē “Tradīciju lāde” Gulbenē, Ūdensvada ielā 2a.

Izstādē aplūkojami dažādi interesanti un skaisti adventes vainagi, gatavoti ne tikai no dabiskiem materiāliem, ko floristi atraduši un pamanījuši dabā mums visapkārt, bet papildināti arī ar spožiem akcentiem. Cits vainags ir pavisam vienkāršs, cits spilgts un inovatīvs. Vainagus papildina dažādu krāsu un formu sveces. Izstādē var smelties idejas sava vainaga izgatavošanai, kā arī iegādāties kādu no piedāvātajiem vainagiem, jo šī izstāde vienlaikus ir arī pārdošana. Izstādē aplūkojami arī dažādi dekori, svečturi, kurus var izmantot ne tikai Ziemassvētku gaidīšanas laikā, bet arī ikdienā. Te iespējams arī atrast kādu dāvaniņu, ko uzdāvināt tuvam un mīļam cilvēkam vai arī kādam draugam. Tas var būt siltu zeķu, rakstainu pirkstaiņu vai dūraiņu pāris, kāds skaists linu izstrādājums vai lelles, rūķi un sniegavīri. Tepat ir arī dāvanu kārbiņas un arī apsveikumu kartītes. Jāpiebilst, ka viss izstādē aplūkojamais ir meistaru roku darbs, kas dāvanai piešķirs vēl lielāku vērtību.


Izstāde ir aplūkojama līdz 14.decembrim. Vienlaikus otrā rokdarbu bodītes telpā ir iespēja arī apskatīties un iegādāties dažādus citus skaistus un interesantus mūsu novada amatnieku un rokdarbnieču darinājumus, sākot no vissmalkākajām rotām un beidzot ar metālkalumiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Kultūra un izklaide