“Rūķīša ceļa” gaismas meklējumi Lejasciemā turpinās logos

Kopš 5.decembra, kad Lejasciema centra laukumā iemirdzējās egle, arī kultūrvēsturiskā mantojuma un tradīciju centrā ir skatāma jauna izstāde. Tikai šoreiz, lai apskatītu izstādi, nemaz nav jāiet centrā iekšā, bet jāielūkojas centra logos, kur jūs gaidīs vesels rūķu bariņš. Par to informē Lejasciema kultūrvēsturiskā mantojuma un tradīciju centra izglītojošā darba un darba ar apmeklētājiem vadītāja Dana Puidze.

Viņa stāsta, ka rūķi atceļojuši no Lejasciema pirmsskolas izglītības iestādes ”Kamenīte” grupas ”Rūķi” kolekcijas, kura papildināta ar rūķiem no citām Lejasciema pagasta mājām. Izstādi var apskatīt līdz 26.decembrim. D.Puidze iesaka rūķus iet vērot vēlā pēcpusdienā vai vakarā, jo tad izstāde iegūst īpašu mirdzumu.

“Šajā egles iedegšanas dienā pēdējos gados bijām raduši sanākt kopā uz adventes un Ziemassvētku laika gaidīšanas tirdziņu, kurā bija iespēja iegādāties mūsu pašu mājražotāju un amatnieku darinājumus, piedalīties radošajās darbnīcās. Tā kā šoreiz šāda pulcēšanās nebija atļauta, tad piedāvājām šo vakaru pavadīt gaismas meklējumos “Rūķīša ceļā”. Paldies visiem, kuri izmantoja šo iespēju un devās šajā piedzīvojumā! Gaismas meklējumu izskaņā starp dalībniekiem, kuri bija iesūtījuši atrasto lukturīšu skaitu, izlozējām pārsteiguma balvu. Veiksminiece šajā izlozē bija Loreta, kuru apsveicam!” saka D.Puidze.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide