Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sadziedas festivālā

Druvienā jau 15.reizi notika tradicionālais bērnu popgrupu festivāls "Brūklenīte", kurā balsis izlocīja gan vietējie pagasta un mūsu novada bērni, gan arī viesi.

Pasākuma organizatore Līga Kļaviņa stāsta, ka festivāls notiek reizi gadā oktobra beigās vai novembra sākumā.

 

"Savulaik festivāls tika saistīts kopā ar Dzejas dienām, ar Jāņa Poruka dzimšanas dienu - 13.oktobri, bet, lai sagatavotu programmu, ir nepieciešams mazliet vairāk laika," stāsta L.Kļaviņa.


Pasākumā piedalās bērni, sākot no četru gadu vecuma. "Festivālā uzstājas arī tie, kas tagad jau studē augstskolās, bet bija laiks, kad viņi uzstājās šajā pašā festivālā, būdami vēl pavisam mazi," stāsta L.Kļaviņa.


Šogad festivālā piedalījās "Bukurags" no Druvienas, "Vizbulēni" no Cēsīm, "Dzērvenītes" no Raiskuma, "Žagariņi" no Jaunpiebalgas, Drustu pamatskolas popgrupa, Lizuma bērnu popgrupa, Druvienas jaunie ģitāristi, Ralfs Liģeris no Madonas. Festivālā viesojās arī Graumaņu un Vītolu ģimene.


"Diena aizritēja svētku noskaņā. Bērniem ļoti patika. Viņiem patīk sagaidīt viesus, sagatavot jaunu programmu, iegādāties tērpus. Pēc tam visi kopīgi pavada laiku "pie groziņiem" un izdancojas disenītē," saka pasākuma organizatore.


Viņa sola, ka arī turpmāk šis festivāls nekur nepazudīs un tiks rīkots, bet, iespējams, tam mazliet tiks pamainīta forma, proti, varbūt skanēs ne tikai popmūzika, bet vairāk tiks pievērsta uzmanība dzīvajiem instrumentiem.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide