Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākusies pieteikšanās "ZZ Čempionātam"

Ir sākusies pieteikšanās “Zelta Zivtiņas” sestajām Latvijas lielākajām skolēnu sporta un prāta spēlēm “ZZ čempionāts 2012”.  Šī gada īpašais jaunums  - Junioru līga.

Sacensības šogad notiks olimpisko spēļu zīmē ar aicinājumu "Startējam olimpiski", un tās vadīs jaunais čempionāta sporta skolotājs Aldis Kalniņš. Šogad pasākuma organizatori cer iesaistīt rekordlielu klašu skaitu – vairāk nekā 1900 klašu jeb ap 48 000 skolēnu. Pieteikt savu klasi sacensībām radošos un netradicionālos sporta veidos iespējams līdz 21. martam, reģistrējoties www.zzcempionats.lv.

„Mūsu mērķis ir mudināt pilnīgi visus Latvijas skolēnus sportot un ievērot aktīvu dzīvesveidu, īpaši tāpēc, ka sabiedrības pētījumos redzam, ka to skolēnu īpatsvars, kuriem vispārējais fiziskās aktivitātes līmenis būtu uzskatāms par pietiekamu, ir mazāks par 50%,”* komentē Alise Avota, Zelta Zivtiņas zīmola vadītāja. “Tādēļ mēs esam ļoti priecīgi paziņot par šī gada ZZ Čempionāta vienu no svarīgākajiem jaunumiem – Junioru līgu. Tagad papildus 6. – 8. un 10. – 11. klašu grupām pirmo gadu sacensībās varēs piedalīties arī 4. un 5.klašu skolnieki. Tas, mūsuprāt, ir liels sasniegums un solis tuvāk mērķim!”

„Startējam Olimpiski – pieteikšanās

ZZ Čempionāts 2012 šogad tiks veltīts Latvijas olimpiešiem un kā ierasts norisināsies trīs posmos. Pirmajā pārbaudījumā klasēm, lai izcīnītu vietu čempionātā, ir jāsagatavo videosveiciens tiem sportistiem, kuri šovasar piedalīsies XXX Olimpiskajās spēlēs Londonā.

Papildus iekļūšanai pusfinālā tās klases, kas radošos uzdevumus iesniegs laicīgi, pirms pēdējā termiņa beigām, piedalās arī īpašajā Radio 101 ballītes izlozē. Sākot no 28.februāra, ik nedēļu Radio 101 ēterā tiks paziņoti atraktīvākie klašu video, kas kā novērtējumu par labi padarītu darbu saņems ballīti ar Radio 101 dīdžejiem savā skolā. Balsošana un rezultāti par atraktīvākajiem video – www.radio101.lv.

Tām klasēm, kas pusfinālā netiks, tiks dota otra iespēja – izpildot čempionāta uzdevumu mājas lapā jeb piedaloties Online ZZ Čempionātā, labākās 6 klases katrā vecuma grupā uzreiz varēs iekļūt finālā.

Pēc uzvarētāju klašu noteikšanas pirmajā kārtā no 10. aprīļa līdz 3. maijam notiks ZZ Čempionāta pusfināli dažādās Latvijas pilsētās – Dobelē, Ogrē, Rīgā, Daugavpilī, Jelgavā, Valmierā, Jēkabpilī, Madonā, Ventspilī un Kuldīgā. Tajos kopumā piedalīsies 200 klases katrā klašu grupā, Savukārt Lielais Fināls notiks 2. jūnijā Rīgā, kur tiks uzaicinātas 90 klases, kas būs uzrādījušas labākos rezultātus pusfinālos, kā arī 18 klases no Online ZZ Čempionāta.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide