Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sarkanās pils mansardā atklāj izstādi “Skelets skapī/The Hidden Secrets” 3

Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja Sarkanās pils mansardā 28.februārī  atklāja daudzpusīgo Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuāli Plastiskās Mākslas Nodaļas Keramikas apakšnozares, Stikla mākslas apakšnozares un Tēlniecības apakšnozares pasniedzēju un studentu darbu izstādi „SKELETS SKAPĪ/THE HIDDEN SECRETS”.

Šajā dienā bija iespēja tikties ar Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuāli plastiskās mākslas nodaļas vadītāju Vinetu Grozu un pasniedzēju - vieslektoru no Amerikas Michael Rogers.

Izstādes „SKELETS SKAPĪ/THE HIDDEN SECRETS” ideja – vēlme atklāt noslēpumu, ir mūžīga. Tie tiek atklāti un ne atklāti, ne vienmēr redzami un saprotami. Tie nepastāv, bet ir iespējami... Noslēgta telpa, tās laicīgums un informācijas dimensijas, kā nepārvaramas vēlmes, kaislības un pārpratumi, kā stereotipu un pieņē­mumu neizdzēšamas konstrukcijas, prāta spēles un labirintu bezjēdzīgums. Mums katram piemīt savs realitātes redzējums un rīcības skaidrojums, kas ne vienmēr ir saprotams un līdzcilvēku pieņēmumiem atbilstošs. Izstādē vienotā konceptuālā ekspozīcijā tiks daudzpusīgi atspoguļota, viegli nojaušama sajūta par citām dimensijām, idejas satura jēga sajūtu konstrukcijās. Izstādē būs apskatāmi Vizuāli Plastiskās Mākslas nodaļas tēlniecības, keramikas un stikla specialitātes studentu un pasniedzēju, dažādās tehnikās veidoti darbi.

Izstādē piedalās LMA Vizuāli Plastiskās mākslas nodaļas pasniedzēji Inguna Audere, Ilze Dūdiņa, Inita Ēmane, Agnese Gedule, Vineta Groza, Dainis Lesiņš, Gļebs Panteļejevs, Dainis Pundurs, Michael Rogers, Bruno Strautiņš, Sandra Utāne un BA un MA programmu studenti, Kārlis Bogustovs, Gatis Erdmanis, Raimonds Gaidelis, Zane Innuse, Armands Jaspers, Liene Knēta, Rūdis Pētersons, Edgars Poika, Marta Prēdele, Ance Stīpniece.

Izstāde tiek rīkota Latvijas Mākslas akadēmijas simtgades jubilejas gadā. Tā būs aplūkojam līdz 31.maijam.

Laipni aicināti visi interesenti!

Pievieno komentāru

Komentāri 3

??

Vai izstādes nosaukums angliski tādēļ, ka tiek gaidītas ārzemju delegācijas?

pirms gada, 2019.02.28 17:28

hrjum

Būtu labāk krieviski, lai guļbenes bidlām vieglāk saprast! Vai ne?

pirms gada, 2019.03.01 08:52

Inta grīnberga

Mīlļie, CIk JAUki- Mācibspēki blakus STudentiem!!! APSVEICU un LAI TOP ATKAL VĒL!!!

pirms gada, 2019.03.01 09:52

Kultūra un izklaide