Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saruna bibliotēkā: bērna attīstība no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam

26. oktobrī plkst. 12.00 aicinām vecākus un vecvecākus uz sarunu rītu par bērna psihomotoro attīstību un mūsu lomu tajā. Mg.sal.sc. fizioterapeite un topošā Emmijas Pikleres pedagoģe Klaudija Hēla iepazīstinās ar Piklera metodes pamatprincipiem, atbildēs uz jautājumiem par bērnu audzināšanu, aprūpi un ikdienu.

Mazulīši nevar mums paši pastāstīt, ko tieši tie sagaida no mums un dažreiz šī neziņa var iedzīt izmisumā. 

Ir tik būtiski izprast, mēģināt sajust, saredzēt, sadzirdēt, ko bērniņš mums stāsta un ko viņam mēs varam dot, lai viņš pilnvērtīgi attīstītos gan fiziski, gan garīgi. Klaudija Hēla, rūpējoties par mazulīšu un vecāku savstarpējām attiecībām, ar lielu degsmi izglīto vecākus un vecvecākus, pasniedz nodarbības par bērnu hendlingu, emocionālo attīstību, spēlēšanās prasmēm un to savstarpējo mijiedarbību. 


Dalība pasākumā ir bez maksas. Ieteicama iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 26118358 vai ieva.brunina@gulbenesbiblioteka.lv 

Lūgums iesūtīt jautājumus iepriekš, protams varēs jautāt arī klātienē. Bērnu bibliotēkā darbosies radošā darbnīca bērniem.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide