Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sarunu ciklā "Abās pusēs" tiksies ar tulkotāju un dzejnieci Indru Brūveri – Darulieni

18. aprīlī pirmā tikšanās sarunu ciklā “Abās pusēs” ar tulkotāju un dzejnieci Indru Brūveri – Darulieni, informē Gulbenes novada bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Baranovska.

Sarunu cikls “Abās pusēs” Gulbenes novada bibliotēkā aicinās viesoties dažādus latviešu literātus, kuriem ir kas kopīgs - darbi top gan pieaugušo, gan bērnu auditorijai.

"Pirmā šajā ciklā viesosies dzejniece un tulkotāja Indra Brūvere - Daruliene. Indra raksta dzeju un tulko mūsdienu lietuviešu autorus - dzeju, prozu un dramaturģiju un, protams, darbus bērniem (piemēram, Ķēstutis Kasparavičs “Par šo un to”). Lasītāju ievērību izpelnījies pērn izdotais, apjomīgais krājums “Brūveri brūvē”, kur dzejoļu autori ir trīs – jau aizsaulē aizgājušais izcilais vārda meistars Pēters Brūveris un viņa meitas – dvīņumāsas Zane Brūvere - Kvēpa un Indra Brūvere – Daruliene. Šajā tikšanās reizē Indra piedāvās iepazīt lietuviešu dzeju un pastāstīs par atdzejas procesu," stāsta L.Baranovska.

Tikšanās bērnu literatūras cienītājiem notiks ceturtdien,18.aprīlī, pulksten 12.00 Gulbenes novada bērnu bibliotēkā, pieaugušo literatūras interesentiem - pulksten16.00 pieaugušo apkalpošanas nodaļā.

Pasākumu ciklu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide