Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sauc kopā savējos dullai un līksmai svinēšanai

Gulbenē, Kantes krogā, 15.novembrī pulksten 22.00 notiks svētku koncertballe, kurā par dažāda stila mūziku no šlāgerblūza un deju mūzikas līdz industriālajai elektronikai parūpēsies vairākas grupas. Būs arī diskotēka astoņdesmito gadu stilā. Iecerēts, ka pasākums veidosies atraisīts un iesildīs arī visdrūmākās sirdis līksmai un nebēdnīgai svētku svinēšanai.

“Būs jautrība, būs konkursi, niekošanās,” organizatoru vārdā “Dzirkstelei” sola gulbenietis Raitis Dziedātājs. Viņš saka, ka četrās brīvās svētku dienās prasīties prasīsies pēc kāds pozitīvi dulla pasākuma. Tieši tādu solīts sarīkot Kantes krogā.


Ideja par šādu pasākumu esot radusies nostalģijas dēļ, atceroties senāk Gulbenē muzikanta Grigorija Gorodko rīkotās koncertballes par godu Lāčplēša dienai. Raitis esot sācis interesēties, vai šodien novadā ir grupas, kurās spēlē dzīvo mūziku. Izrādījās, ka ir un gana daudz!


“Šoreiz izdevās kopā sapulcināt dažas. Tas būs tāds minifestivāls. Ceru, ka nākamreiz mēs pulcēsimies vēl kuplākā pulkā,” saka R.Dziedātājs, kurš dalībai pasākumā no Rīgas būs atsaucis visu “Adamsu famīliju”, ar kuru viņam pašam ir vistiešākais sakars. Raitis šajā grupā spēlē bungas. “Adamsu famīlija” pastāv jau 11 gadus un tās dvēsele ir Tomass Gusevs – ģitāra. Grupā darbojas arī Raivis Caune - bass.


R.Dziedātājs šajā koncertballē gulbeniešiem grib atrādīt arī kādu agrāk labi zināmu muzikantu, kurš kādu laiku bija pazudis no vietējās skatuves.


“Uz dzīvi Gulbenē ir atgriezies Aivars Krevics. Arī viņš piedalīsies mūsu pasākumā ar savu tehnomūziku,” stāsta R.Dziedātājs.


Ar saviļņojumu R.Dziedātājs stāsta, ka priekš sevis atklājis divas jauno mūziķu grupas. Viena no tām ir “THE Necklace”, kas jau četrus gadus darbojas Jaungulbenē (Elvis Bisenieks - bass, vokāls, Ralfs Siliņš – bungas, Rinalds Puriņš – ģitāra, Roberts Lazdiņš - solo ģitāra, vokāls). Tāpat četrus gadus Kalnienā muzicē grupa “R.P.M.” savā pašreizējā sastāvā (Dāvis Upāns – bungas, Vitālijs Pavelčuks – bass, Jānis Krēsliņš - klavieres, ģitāra, vokāls, Krišjānis Upāns - ģitāra, vokāls). Arī šos jauniešus R.Dziedātājs aicinājis piepulcēties koncertballē Gulbenē 15.novembrī ar dziesmām no viņu repertuāra.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide