Senioru deju kopa "Vērdiņš" iedejo otrajā gadu desmitā

Gulbenes kultūras centra senioru deju kopa „Vērdiņš” kopā ar pieredzējušo deju pedagoģi Dainuvīti Putniņu oktobra pirmajā sestdienā ar jauku koncertu, kurā tika izdejotas 11 dejas, svinēja savas darbības desmito gadskārtu.

„Koncerts, mūsuprāt, bija izdevies, jo zāle bija skatītāju pilna. „Vērdiņš” ar savu sniegumu koncertā apliecināja, ka kolektīvā mājo dejotprieks. Koncerts bija sirsnības, mīlestības un labestības pilns. Starp dejotājiem uz skatuves un skatītājiem zālē veidojās abpusēja sapratne,” stāsta D.Putniņa. Jubilejas pasākumā piedalījās arī ciemiņi – senioru deju kopas „Sidrabdancis” pārstāvji no Siguldas. „Šoreiz koncertā neiesaistījām citus kolektīvus, jo „Vērdiņam” ir pietiekami daudz deju, ko izpildīt,” piebilst vadītāja.

Par lielo ieguldījumu dejas mākslas goda turēšanā D.Putniņa tika apbalvota ar Kultūras ministrijas Atzinības rakstu. Pieci dejotāji - Vija Kokareviča, Sīmanis un Antoņina Homčenko, Anna Vīgante un Anna Kļaviņa, kura visus desmit gadus ir bijusi kolektīva kasiere - saņēma Gulbenes novada Atzinības rakstu. Viņi dejo kopš pirmās kolektīva pastāvēšanas dienas. Ar Gulbenes pilsētas pārvaldes Goda rakstu tika apbalvoti desmit dejotāji, bet Gulbenes kultūras centra Pateicības rakstus saņēma dejotāji ar mazāku dejotāja stāžu. D.Putniņa katram dejotājam uzdāvināja eņģelīti, lai tas sargātu un doti spēku dejot vēl vismaz desmit gadus. Bija daudz arī citu apsveicēju.

„Citi kolektīvi runā par jaunās darba sezonas uzsākšanu, bet „Vērdiņam” vēl iepriekšējā nav beigusies. Šajā sestdienā pošamies ciemos pie draugiem Lietuvā. Jonišķu kultūras pilī piedalīsimies koncertā, kur izdejosim piecas dejas. Pēc tam gan mazliet atpūtīsimies,” saka Dainuvīte.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide