Senioru svētki Pededzes krastā (labots) 6

Vakar Litenē aptuveni 200 cilvēku sestdien sportoja, atpūtās, baudīja dabas un cilvēcisko attiecību skaistumu, dziedāja un dejoja. Tur, Pededzes krastā, stadionā un brīvdabas estrādē norisinājās Gulbenes novada Senioru svētki "Ar pavasari sirdī". To dalībniekus sveikt bija ieradies Latvijas pensionāru federācijas valdes priekšsēdētājs Andris Siliņš. Vairāk foto šeit.

 

Lai arī diena iesākās ar smalki sijājošu lietu, tas nemazināja senioru dzīvesprieku un apņēmību.

 

Sacensības sākās ar rīta parādi, kuru komandēja Gulbenes sporta centra vadītājs Ziedonis Lazdiņš, un vingrošanu, kuru vadīja tautā iemīļotā aktrise Olga Dreģe un dramaturgs Kārlis Anitēns. Teju desmit disciplīnās vispusīgi tika trenēta, pārbaudīta un veicināta senioru aktivitāte.

 

Komandu vērtējumā pirmo vietu ieguva Lejasciema seniori, rancēnieši palika otrie, trešajā vietā ierindojās Daukstu pagasts, ceturtie - litenieši. 

 

Organizatori svētku dalībniekiem bija sarūpējuši koncertu un balli.

 

Litenieši cienāja seniorus ar zupu, kura tika vārīta uz dzīvās uguns turpat svētku norises vietā. Bija arī iespēja pirmo reizi Litenes vēsturē publiski apskatīt privātu seno un ne tik seno priekšmetu kolekciju, kura pieder Litenes zemniekam, piecu bērnu tēvam Gunāram Ciglim.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

uuu

Nav vis seniori tie,kam pāri 50,bet gan tie,kas pensijā. Nevajag runāt,ja nezina.

pirms 7 gadiem, 2013.05.27 16:56

urna

Beidzot politikāņi ir sapratuši,ka pensionāri ir aktīvākie vēlētāji.Tilžā arī viens tāds pensionāriem ballīti nupat uzsauca.

pirms 7 gadiem, 2013.05.26 13:55

riebeklīte

Feinas bildes,visi smaidīgi. Prieks par tādiem cilvēkiem,kas izvelk savus dupšus no mājas un priecājas.
Lai Dieviņš dotu man viņu vecumā būt tik prišai,smaidīgai un atraktīvai.

pirms 7 gadiem, 2013.05.26 13:34

nekādas aizdomas

Liecies, ka nu mierā - varēji pats/pati iet un izklaidēties, nevis pie televizora semkas grauzt.

pirms 7 gadiem, 2013.05.26 12:18

aizdoma

Ļoti atvainojos, bet, skatot foto un lasot tekstu, rodas jautājums: "Kas organizēja šo pasākumu?" Kaut kur starp senioriem spulgo Caunīša ( seniors) gaišais tēls, un vēl viens otrs neseniors bauda senioriskuma priekus Litenē. Radās priekšvēlēšanu "pokazuhas" iespaids, kad izmantoti gados vecāki cilvēki kā politiskā spēka priekšvēlēšanu reklāmas līdzekļi.

pirms 7 gadiem, 2013.05.26 11:27

Kultūra un izklaide