Senioru vīru vokālais ansamblis “Namejs” svin dzimšanas dienu

Gulbenes kultūras centrā pagājušajā sestdienā savas pastāvēšanas 15 gadu jubilejas koncertā klausītājus pulcēja Gulbenes kultūras centra senioru vīru vokālais ansamblis "Namejs" kopā ar tā vadītāju Edgaru Mārtinsonu. Vairāk foto šeit.

Vīri izdziedāja 11 sirdij vistuvākās dziesmas, kas neatstāja vienaldzīgus arī klausītājus, kuri savukārt kolektīvam atzinās cieņā un mīlestībā.E.Mārtinsons saņēma Latvijas Nacionālā kultūras centra Atzinības rakstu par ilggadēju dziesmas mīlestību un ieguldījumu novada kultūrvides veidošanā Dziedātāji tika godināti ar Gulbenes novada domes, kā arī Gulbenes pilsētas Pateicībām.  

 

Jubilejā "Nameju" sveica Gulbenes novada dome, Gulbenes pilsētas pārvalde, Gulbenes pensionāru biedrība, ansamblis "Latgalīte", Gaujienas pagasta senioru vokālais ansamblis "Lainva", senioru deju kopa "Reveranss", līnijdeju grupa "Raganiņas", Lejasciema pagasta senioru ansamblis "Sateka" un daudzi citi, vēlot dziedātājiem labu veselību, dzīvotprieku, dziedātprieku un mūžīgu atkarību no dziesmas mīlestības.

 

Savukārt "Nameja" dziedātāji pateicās visiem, kuri pa šiem gadiem ir palīdzējuši kolektīvam.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide