Seniorus aicina uz ekskursiju

21.augustā pulksten 8.00, izbraucot autobusā no Gulbenes bibliotēkas stāvlaukuma, novada pensionāri tiek aicināti doties kopīgā ekskursijā pa skaistākajām Vidzemes vietām Cēsu un Limbažu pusē.

Braucienu seniori pilnībā apmaksās paši. Tam, kā arī maksai par apskates vietu apmeklēšanu kopsummā katram izbraukuma dalībniekam ir jārezervē apmēram 10 latu. Līdzi jāņem arī ēdamais un dzeramais ceļam.
 

"Par to, ka šādu ekskursiju vēlamies, esam vienojušies jau iepriekš. Daudzi ir izteikušies, ka sen nav būts Cēsīs un ir vēlme redzēt, kā pilsēta ir mainījusies. Ceļojumu laikā pirmā apskates vieta būs Rauna, kur būs ekskursijas vadītājs, kas mūs, iespējams, aizvedīs arī uz kādu ražotni. Cēsīs būs gan kopīga ekskursija, gan kāds brīvbrīdis. Limbažos iesim uz Latvijā vienīgo sudraba muzeju. Ir iecerēts apskatīt Bīriņu un Igates pilis un parkus. Pa ceļam uz mājām iegriezīsimies Amatciemā, kas atrodas Amatas novadā, Drabešu pagastā. Uzzināsim, ar ko šis ciems ir īpašs," "Dzirksteli" informē Gulbenes pensionāru biedrības valdes priekšsēdētāja Mirdza Kušķe.

 

Viņa piebilst, ka ekskursijas laikā ir plānots kopumā nobraukt aptuveni 400 kilometrus.

 

Interesentus, kuri vēlas piedalīties šajā ceļojumā, organizatori lūdz līdz 17.augustam pieteikties pa tālruni 64473148 ( Dzidra) vai 26676492 (Mirdza).

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide