Seniorus ielūdz uz pasākumiem 1

Gulbenes pilsētas pensionāru padomes valdes priekšsēdētāja Mirdza Kušķe informē, ka līdz šā gada beigām seniori tiek lūgti apmeklēt vairākus pasākumus.

“Vēlos, lai seniori ar prieku pieņemtu Gulbenes mūzikas skolas dāvinājumu viņiem un par brīvu apmeklētu audzēkņu koncertu, kas Gulbenes kultūras centrā notiks 9.novembrī pulksten 15.00. Audzēkņi ar koncertu pošas arī uz Temas komūnu Dānijā, tāpēc ir izteikuši vēlmi vienu koncertu dāvāt arī Gulbenes ļaudīm,” stāsta M.Kušķe.

Viņa informē, ka sakarā ar remontdarbiem, kas notiek Nevalstisko organizāciju centrā, pilsētas seniori šobrīd izmanto pagaidu telpas bijušajā Bērzu sākumskolā.

“Tur senioriem ir atvēlēta lielāka telpa. Ja kādam ir vēlme, tad, sagaidot Latvijas Republikas proklamēšanas dienu, 15.novembrī tur sapulcēsimies, lai runātu par mūsu valsts svētkiem. Ir izteikts lūgums tās paaudzes cilvēkiem, kuri ir dzimuši pirmās Latvijas brīvās valsts gados - varbūt viņiem ir atmiņas par to, kādas tajā laikā bija valsts svētku norises. Ja kādu tas interesē, tad pie mums šajā dienā var nākt arī tie seniori, kuri nav pensionāru padomē,” aicina valdes priekšsēdētāja.

Tradicionāli tiek domāts arī par Ziemassvētku sagaidīšanas pēcpusdienu, kas pilsētas senioriem notiks Gulbenes kultūras centrā 16.decembra pēcpusdienā.

“Varētu būt interesanti tas, ka tiem cilvēkiem, kuriem pašiem ir grūtības atnākt uz kultūras centru, tiks aizsūtīts pakaļ transports, lai arī viņi varētu noklausīties Ziemassvētku koncertu un pēc tam kādu brīdi pakavēties kopā ar visiem pie svētku cienasta. Tāpēc ir lūgums jau decembra sākumā sazināties ar mani, lai mēs zinātu, kuriem šis transports būs nepieciešams (tālrunis 64473452). Tas būtu iepriecinoši, ja seniori, kas parasti nevar paši atnākt, izmantotu šo iespēju, lai būtu kopā ar pārējiem,” piebilst M.Kušķe.  

Pievieno komentāru

Komentāri 1

xxx

ak tad beidzot bez valdes ir arī citi pensionāri, citādi valde vien tusējas

pirms 4 gadiem, 2016.11.04 21:23

Kultūra un izklaide