Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sestdien Alūksnē Vidzemes un Latgales skolu pūtēju orķestru svētki 1

Sestdien, 21. maijā, Alūksnē izglītības iestāžu pūtēju orķestri no Vidzemes un Latgales pulcēsies svētku pasākumā, kam dots nosaukums „900 skaņas Alūksnei", tā iezīmējot senā Atzeles novada deviņsimtgadi.

Skolu pūtēju orķestru svētkos piedalīsies gandrīz 20 orķestri no abiem vēsturiskajiem Latvijas novadiem. Viesu vidū būs kolektīvi no Balviem, Preiļiem, Lejasciema, Jumpravas, Rēzeknes, Jēkabpils, Kārsavas, Naujienas, Rūjienas, Naukšēniem, Cēsīm, Gulbenes, Baltinavas, Smiltenes, Mazsalacas, Valmieras, un, protams, mājinieki - Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestris.

 

Dienas vidū - pulksten 13.30 - pie Alūksnes Jaunās pils notiks svētku ieskaņas koncerts, pulksten 15.00 un 15.30 nelieli koncerti notiks arī citviet pilsētā, bet pulksten 16.30 sāksies svētku gājiens no Alūksnes pilsētas sākumskolas uz Pilssalas estrādi, kur pulksten 17.00 būs lielais pūtēju orķestru koncerts.

 

Koncertā izglītības iestāžu pūtēju orķestri klausītāju priekam atskaņos dažādu autoru skaņdarbus, tajā skaitā būs gan Mocarta un Verdi, gan Raimonda Paula un Laura Reinika komponēto mūziku. Valmieras ģimnāzijas, Gulbenes un Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestri koncertā demonstrēs arī savas defile programmas. Piebilstams, ka uz koncertiem ieeja ir bez maksas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kultūra un izklaide