Sestdien – gadatirgus “Ražojam paši”

Sestdien, 15.oktobrī, no pulksten 9.00 līdz 13.00 ikviens tiek aicināts apmeklēt mājražojumu un amatniecības gadatirgu "Ražojam paši", kas norisināsies pie Gulbenes novada domes.Par to informē Gulbenes novada tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centra speciāliste Evita Brokāne.

Viņa stāsta, ka tirgus apmeklētāji varēs iegādāties dažādus lauku labumus, kas ļaus palutināt garšas kārpiņas, savukārt čaklie un radošie amatnieki un rokdarbnieki piedāvās gan sadzīvei noderīgus priekšmetus, gan arī dažādas skaistumlietas un citas interesantas un noderīgas preces.

"Nāc, pavadi sestdienas rītu omulīgā tirgus atmosfērā un izvēlies sev nepieciešamo no plašā un daudzveidīgā piedāvājuma klāsta!" aicina E.Brokāne.

Jāpiebilst, ka ar novembri ikmēneša Zaļais tirdziņš notiks Gulbenes dzelzceļa stacijā (Dzelzceļa ielā 8, Gulbenē). Nākamais tirdziņš notiks 19.novembrī.

"Apmeklē tirdziņu un atbalsti vietējos tirgotājus! Ar mīlestību ražotām un gatavotām precēm ir pavisam cita vērtība!" ir pārliecināta E.Brokāne.

Sīkāka informācija un pieteikšanās tirdziņam pa tālruni 20277265 vai e-pastā: “turists@gulbene.lv”.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide