Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sestdien – Muzeju nakts

Ar zilo krāsu šogad tiek uzsākts Muzeju nakts trīs gadu cikls, kas noslēgsies 2014. gadā.

Muzeju nakts ciklu veidos trīs krāsas un trīs Latvijas dārgumi - zilā jūra, zaļais mežs un sarkanais dzintars. Trīsgadu cikls tematiski iezīmēs dzintara tapšanas ceļu, vienojot jūru ar mežu un brīnumaino saules akmeni - dzintaru. Lai spētu saredzēt dzintara mirdzumu, ir jāpazīst priežu meža versmainā vasaras smarža, jūras viļņu draudīgās vērpetes un mūžīgās tālumu ilgas.


Muzeju naktī Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejā varēs apskatīt Valda Ķikuta gleznu (jūra) izstāde. Notiks radošā darbošanās par tēmu „No Pededzes līdz jūrai", izmantojot novadnieka Jūlija Madernieka mākslu.


Druvienas vecā skola - muzejā notiks rēķināšana, latviešu valoda un dziedāšanas stundas. Pēc stundām - izlaiduma svinēšana - sadziedāšanās un vakarēšana Vecās skolas pagalmā un ēdamistabā. Cienāšanās ar pīrāgiem no līdzpaņemtajām Maizes kulītēm. Cigoriņu kafiju vārīs Vecās skolas saimnieces. Savukārt Zvaigznes grāmatnīcā no pulksten 18.00 līdz 02.00 cenu pārsteigums.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide