Sezonu atklās ar tūrisma ralliju

Šosestdien ar tūrisma ralliju “Gulbja ligzdu meklējot 2” Gulbenes novadā tiks atklāta šīgada tūrisma sezona.

Tūrisma rallija laikā tā dalībnieki meklēs gulbju ligzdas, kas būs paslēpušās novada vēsturiskajās muižās un pilīs, muzejos un novadpētniecības ekspozīcijās, omulīgās lauku saimniecībās, naktsmītnēs un citās apskates vietās.

“Aicinu atpūsties un iepazīt mūsu novada tūrisma piedāvājumu gulbeniešus, ģimenes ar bērniem, ikvienu interesentu, jo ikviens kontrolpunkts ir sagatavojis ļoti interesantus un aizraujošus, izzinošus uzdevumus. Izmantosim šo dienu brīnišķīgai atpūtai, jo tūrisma rallijs ir objektu iepazīšana, novada izzināšana, tas nav rallijs uz ātrumu. Šis tūrisma rallijs būs pēdējais pa novada tūrisma objektiem, izmantosim iespēju paceļot un apmeklēt dažādos novada tūrisma objektus!” aicina pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” direktore Iveta Kovtuņenko.

Tirzas centrā visiem dalībniekiem pusdienās būs bānīša pavāru gatavotā “Laupītāju biezputra”, savukārt noslēgums paredzēts atpūtas kompleksā “Lācītes”. Organizatori aicina neaizmirst arī mājas darbu - pašdarinātu bānīti, kas varbūt izgatavots no jebkādiem materiāliem un kas ļaus iegūt papildu punktus.

Reģistrēt savu komandu, kā arī uzzināt vairāk par tūrisma rallija norisi var mājas lapā “www.visitgulbene.lv” sadaļā “Tūrisma rallijs”. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs (arī Gulbenē) vai internetā. Bērniem līdz 12 gadiem dalība rallijā – par brīvu.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide