Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skanēs Raimonda Paula dziesmas 4

Paša maestro Raimonda Paula Litenes tautas namā 19.marta vakarā nebūs, toties koncertuzvedumā "Mēs tikāmies martā", kas sāksies pulksten 19.00, skanēs tikai viņa dziesmas. Būs arī dejas.

Koncertuzvedumā piedalīsies pagasta pašdarbnieki, pirmsskolas izglītības iestādes un pamatskolas audzēkņi, Jaunannas tautas nama meiteņu ansamblis un deju kopa "Zelta Rūsiņš", kā arī dziedošie pagasta cilvēki. Paredzēts arī amatierteātra mākslinieku uznāciens. Pasākumu vadīs Dina Markova un Dace Boka.

 

"Lai mēs varētu nodrošināt kvalitatīvus kultūras pasākumus gan tautas namā, gan brīvdabas estrādē "Parkalīcis", ar Eiropas Savienības līdzfinansējumu esam tikuši pie jaunas skaņas un gaismas aparatūras. Pasākums uzskatāms par jaunās aparatūras prezentāciju," stāsta Litenes tautas nama vadītāja Maija Leimane.

 

Pēc koncertuzveduma būs arī balle, kurā spēlēs grupa "Brīvdiena". "Mums ļoti gribas, lai pasākums būtu pavasarīgs, pārsteigumiem bagāts un jauks visu gadagājumu cilvēkiem. Tiem, kas ieradīsies svētku tērpos, būs neliels pārsteigums, bet tiem, kam pāri 30, - atlaides ieejas biļetēm," piebilst vadītāja.

 

Projekts par skaņas un gaismas aparatūras iegādi Litenes tautas namam un brīvdabas estrādei "Parkalīcis" beidzās 10.martā. Projektā tika iegādāta kvalitatīva, mūsdienu prasībām atbilstoša skaņas un gaismas aparatūra - akustiskās sistēmas, mikropults, mikrofoni, prožektori un cits. Projekta attiecināmās izmaksas ir 5317,26 lati. Publiskais finansējums - 3987,94 lati.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Pasākums bija tiešām izdevies! Prieks par liteniešiem un viņu raisošajā domām!

pirms 9 gadiem, 2011.03.22 22:22

ha-ha

Kas par sakaru Daciei. 00000000000000000000000000000

pirms 9 gadiem, 2011.03.18 00:00

Kultūra un izklaide