Skatītāji šovā “ceļos apkārt pasaulei”

Gulbenes kultūras centrā 5.novembrī pulksten 17.00 notiks konkursa “Mis un Misters Gulbene” fināla šovs, kura laikā desmit skaisti un gudri novada jaunieši uzstāsies septiņos priekšnesumos.

Skatītājiem tā būs iespēja vizualizēt ceļojumu apkārt pasaulei kopā ar šo dzīvespriecīgo kompāniju. Vakara gaitā visus priecēs arī viesmākslinieku uzstāšanās. Gulbeni un konkursu ar savu klātbūtni un dziedājumu pagodinās “Eirovīzijas” zvaigzne Aminata, Krievijas televīzijas šovos izceltais Markus Riva un Latvijas publikas iemīļotais romu ansamblis “Ame – Roma”. Šovu tāpat kā iepriekšējā reizē vadīs Māris Grigalis.

“Vietu skaits šā pasākuma apmeklēšanai būs ierobežots, jo liela daļa skatītāju būs konkursa viesi un atbalstītāji. Tāpēc ir lūgums biļetes iegādāties laikus, neatlikt to uz pēdējo brīdi. Vienas biļetes cena – 20 eiro,” “Dzirksteli” informē konkursa organizatore un galvenā režisore Līga Vītola, kura ir patentējusi zīmolu “Mis un Misters Gulbene”.

Pašlaik desmit konkursa finālisti pedagogu vadībā intensīvi gatavo priekšnesumus. Tikai vienā no uznācieniem katram jaunietim būs iespēja pievērst uzmanību tikai sev vienam, rādot individuālo priekšnesumu. Pārējie seši uznācieni būs kolektīvs darbs.

“Šova laikā jaunieši ceļos apkārt pasaulei kuģī. Viņi piestās Spānijā un izjutīs tās karsto temperamentu. Indijā meitenes apzinās dienvidnieciskās sievišķības noslēpumu. Āfrikā puiši atgūs pirmatnējo vīrišķības garu un prasmi dzīvot saskaņā ar dabu. Brazīlijā jaunieši izbaudīs karnevāla atmosfēru. Noslēgumā būs valsis vakartērpos, kas būs ļoti emocionāls,” stāsta L.Vītola.

Šova starpbrīdī skatītāji varēs nobalsot par divām savām simpātijām – puisi un meiteni. Tradicionāli finālā ne tikai paredzēta uzvarētāju kronēšana, bet būs vēl vairākas citas balvas dažādās nominācijās. Tostarp tiks noskaidroti un publiski nosaukti arī skatītāju mīluļu vārdi. Redzēs, vai šī izvēle sakritīs ar žūrijas vērtējumu.

L.Vītola joprojām aicina lielus un mazus uzņēmējus atbalstīt šo konkursu, kura mērķis ir izcelt sava novada jauniešus, apliecināt mīlestību pret dzimto pusi, veidot jaunatnē lokālpatriotisma jūtas, kas liek lepoties ar vietu, kurā uzauguši. Konkurss apliecina, ka novadam ir nākotne, jo tā nav iedomājama bez jaunu, enerģisku un radošu cilvēku līdzdarbības.

Konkursa “Mis un Misters Gulbene 2016” finālisti ir Sannija Laine Dzērve, Maija Smiltniece, Zane Caunīte, Anna Šakurova, Elīna Krišjāne, Valters Svetlovs, Rolands Neilands, Jānis Paass, Elvijs Ūdris un Ralfs Siliņš.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide