Skolēnu deju kolektīvu skatē piedalās divdesmit viens deju kolektīvs

Aizvadītajā nedēļā Gulbenē notika novada skolu skolēnu deju kolektīvu skate, kurā piedalījās divdesmit viens deju kolektīvs, informē Gulbenes novada domes sabiedrisko sattiecību speciāliste Jana Igaviņa.

Dejotājus vērtēja žūrijas komisija: tautas deju kolektīvu vadītāja Edīte Ķikuste, bērnu deju kolektīvu vadītājs Jānis Matisons, tautas deju kolektīva “Veiksme” vadītāja Elita Dūte un Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs Arnis Šķēls.

Skates rezultāti.

SKOLĒNU DEJU KOLEKTĪVU SKATES REZULTĀTI

2018.gada 20.aprīlī, Gulbenes Kultūras centrā

Nr.

Kolektīva nosaukums

Vadītājs

Punkti

Pakāpe


Pirmsskolas un 1.-2.klašu grupā




1.

Tirzas pamatskolas 1.klašu un pirmsskolas deju kolektīvs „Dzadzulēni”

Iveta Eiduka

39.2

II


2.

Litenes sākumskolas 1.-2.klašu un pirmsskolas deju kolektīvs „Pededzīte”

Aiva Vilciņa

34.9

III

3.

Gulbenes kultūras centra deju kolektīvs „Draiskuļi”

Dzintra Kokoreviča

41.1

I

4.

Gulbenes kultūras centra bērnu deju kolektīvs „Knausīši”

Zane Meiere

45.6

Laureāts


5.

Gulbenes sākumskolas 1.-2.klašu deju kolektīvs „Dzirkstīte”

Dzintra Kokoreviča

43.5

I

6.

Lizuma vidusskolas 1.-2.klašu deju kolektīvs

Iveta Eiduka

34.9

III

7.

Gulbenes 2.vidusskolas 2.klašu deju kolektīvs

Dzintra Kokoreviča

39.8

II



1.-4.klašu grupā




8.

Stāķu pamatskolas 2.-4.klašu deju kolektīvs

Zaiga Mangusa

41.4

I

9.

Rankas pamatskolas 1.-4.klašu deju kolektīvs „Dzirkstelīte”

Tatjana Vovere

39.5

II


3.-4.klašu grupā




10.

Gulbenes sākumskolas 3.-4. klašu deju kolektīvs „Spāruki”

Zane Meiere

46.5

Laureāts

11.

Lizuma vidusskolas 3.-4.klašu deju kolektīvs

Iveta Eiduka

36.4

II


3.-6.klašu grupā




12.

Stāmerienas pamatskolas 3.-6.klašu deju kolektīvs

Zaiga Mangusa

40.1

I

13.

Lejasciema vidusskolas 3.-6.klašu deju kolektīvs

Zaiga Mangusa

39.3

II


14.

Gulbenes 2.vidusskolas 4.-5.klašu deju kolektīvs

Daiga Tipāne

43.3

I


5.-6.klašu grupā




15.

Gulbenes sākumskolas 6.klašu deju kolektīvs „Spārītes”

Daiga Tipāne

41

I


5.-9.klašu grupā




16.

Stāķu pamatskolas 5.-9.klašu deju kolektīvs

Zaiga Mangusa

40.1

I

17.

Rankas pamatskolas 5.-8.klašu deju kolektīvs „Liesmiņa”

Tatjana Vovere

39.2

II

18.

Tirzas pamatskolas 5.-9.klašu deju kolektīvs „Tūdaliņš”

Iveta Eiduka

35.9

II

19.

Lizuma vidusskolas 5.-7.klašu deju kolektīvs

Iveta Eiduka

36.5

II


7.-9.klašu un vidusskolas grupā




20.

Gulbenes novada valsts ģimnāzijas 7.-9.klašu deju kolektīvs „Pipariņš”

Dace Freimane

41.5

I

21.

Gulbenes 2.vidusskolas 6.-8.klašu deju kolektīvs

Dace Freimane

43.5

I


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide