Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku atskaņu koncerts (labots) 5

Gulbenes kultūras centrā 27.novembrī notika XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku atskaņu koncerts "Līdz varavīksnei tikt". Sadraudzības koncertā uz vienas skatuves sadejoja Gulbenes, Cesvaines un Balvu novada, kā arī Rīgas 64. un 74.vidusskolu laureātu deju kolektīvi.Par to novada mājaslapā informē Gulbenes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica.

Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas izglītības metodiķe Baiba Muceniece mājaslapā stāsta, ka Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku, kā arī skolēnu dziesmu un deju svētku laikā Gulbenes novada kolektīvi allaž mitinājušies Rīgas 64. un 74.vidusskolu telpās. "Ar šīm skolām ir izveidojusies laba sadarbība. Zinot, ka arī šīm skolām ir augsta līmeņa deju kolektīvi, šovasar skolēnu dziesmu un deju svētkos radās ideja par šāda sadraudzības koncerta rīkošanu Gulbenē," atklāj B.Muceniece.

Koncertā piedalījās: Gulbenes novada valsts ģimnāzijas deju kolektīva „Rūsiņš” jaunāko un vecāko klašu grupas, Gulbenes kultūras centra deju kolektīvs „Sauleszaķis”, Gulbenes vidusskolas deju kolektīvi „Sienāzēni” un „Spārēni”, Cesvaines vidusskolas deju kolektīvs „Sprīdītis”, kas vienmēr piedalās deju skatēs Gulbenes novadā, Balvu kultūras un atpūtas centra deju kolektīvs “Balvu vilciņš”.


Pievieno komentāru

Komentāri 5

arī neredzēju

Nebija jau gan!!! Jājautā vai Tamāra Ulase pati bija, ka raksta tādas blēņas!

pirms 5 gadiem, 2015.12.02 08:21

Skatītāja

Neprofesionāls žurnālistes darbs...nenoskaidro, kas dejo, kas nedejo...

pirms 5 gadiem, 2015.12.06 13:54

skatītāja

Viss bija brīnišķīgi! Paldies! Tikai atkal vecā dziesma, apmeklētāji tikai puse no zāles, kaut gan koncerts bija par brīvu. " Rūsiņa" dejotāji, gan mazie, gan lielie ģimnāzisti dejo ne sliktāk kā " Zelta rūsiņš". Paldies,Ķikustes kundzei !

pirms 5 gadiem, 2015.12.02 16:35

arī skatītāja

Vairāk gan kā puse no zāles!!!!
Un plkst. 16.00 daudzi vēl strādā, tā ka gausties par to, ka maz skatītāju ir nevietā.

pirms 5 gadiem, 2015.12.03 08:43

Kultūra un izklaide