Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Slavenais Jersikas orķestris” - arī Gulbenē

Ar jaunu muzikālu projektu "Slavenais Jersikas orķestris" turnejā pa Latviju dodas televīzijas šovos popularitāti ieguvušie brāļi Atis un Jānis Auzāni, kuri ir arī Oranžā kora dziedātāji un labi mūziķi. Gulbenes kultūras centrā mākslinieki uzstāsies 3.novembrī pulksten 13.00.

Turpinot pagājušā gada veiksmīgākā Latvijas muzikālā projekta "Rokasspiediena attālumā..." tradīcijas, koncerta skanējumu veidos stīgu, taustiņu, pūšamie un sitamie instrumenti un brāļi Auzāni. Viņu sniegumu šoreiz papildinās enerģijas un latgaliskā ugunīguma pārpilnie Oranžā kora dziedātāji.

 

"Slavenais Jersikas orķestris" vēlas skatītājus emocionāli aizvest prom no ikdienas rūpēm, likt ieskatīties pašiem sevī, pasmaidīt, kā arī atvērt durvis visam labajam, kas dzīvo katrā no mums.

 

Bez lieka skaļuma noskaņu veidos gan mīlestības balādes, gan arī karstasinīga temperamenta piesātinātas dziesmas. Klausītājus priecēs abu brāļu divbalsīgais dziedājums, kam pievienosies Oranžā kora dziedātāji Anita Levša, Olga Stupiņa, Inta Ļaksa, Sergejs Ivanovs un Juris Vucāns.

 

Koncerta muzikālo pavadījumu veidos kopskaitā vairāk nekā divdesmit dažādu instrumentu salikums: ģitāras, kontrabass, klavieres, akordeons, liels perkusiju klāsts. Muzicēs Ēriks Upenieks, Viktors Veļičko, Nauris Bartusevičs, Jānis Lemežis, Kaspars Stankevičs un Sergejs Ivanovs.

 

Programmā iekļautas tautā iemīļotas melodijas A.Auzāna aranžējumā latviešu, latgaliešu, angļu, vācu, spāņu un portugāļu valodā, piemēram, "Atkal līst", "Latgalei", "Man šodien 18 gadu", "Tumša nakte, zaļa zāle" un citas.

 

Uz koncertu biļetes vēl var iegādāties Gulbenes kultūras centra kasē, kā arī "www.bilesuparadize.lv". Biļetes maksā 3, 4 un 5 latus.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide