Slidotavā liels apmeklētāju pieplūdums 10

Gulbenes pilsētas stadionā, ja vien ļauj laika apstākļi, katru gadu tiek iekārtota slidotava. Arī šajā sezonā tā veiksmīgi darbojas jau otro nedēļu.

Gulbenes sporta centra direktors Ziedonis Lazdiņš stāsta, ka slidotavai ir ļoti laba atsaucība.

“Šogad  piedāvājam arī iespēju iznomāt slidas un cilvēki šo iespēju ļoti aktīvi izmanto. Mums ir apmēram 30 pāri slidu, ko varam iznomāt, bet ir pat tā, ka tās ir jāpiepērk klāt. Pirms vairākām dienām nopirkām pāris mazus izmērus, savukārt vakar - 43., 44.izmēra slidas. Tos izmērus, kurus vairāk vajag, mēģinām piepirkt klāt. Nav jau, protams, tik daudz naudas, ka varam uzreiz iegādāties 40 pārus. Šobrīd visi ejošie izmēri ir, bet mēģinām iegādāties vēl, lai cilvēkiem nav jāgaida, kamēr vieni slido,” stāsta Z.Lazdiņš.

Viņš atklāj, ka darbdienās slidas iznomā apmēram 40-50 cilvēki, savukārt brīvdienās, piemēram, pagājušajā svētdienā tie bija gandrīz 100 cilvēki. Slidotavas apmeklētība dienā ir apmēram 450 cilvēki (gan tie, kas nāk slidot ar savām slidām, gan arī tie, kas slidas iznomā).

“Hokejistu nav sevišķi daudz – pieaugušo ir apmēram 12 – 15 cilvēki, un apmēram tikpat daudz ir jauniešu, kas spēlē hokeju. Taču ļoti liels apmeklējums ir tieši publiskās slidošanas laikā. Brīvdienās, kad ir lielākais cilvēku pieplūdums vakarā publiskās slidošanas laikā, mēs piedāvājam arī iespēju padzert karstu tēju, kas cilvēkiem ļoti patīk.”

Kad laika apstākļi ļauj, stadiona darbinieki arī cenšas uzlabot ledus kvalitāti.

“Ja laiks ir labs, ledu lejam katru dienu. Lielā salā, kā arī tad, kad snieg sniegs, to nevar darīt. Slidotāju ir tik daudz un ledus tiek tā noslidināts, ka pat nespējam to pieaudzēt klāt,” stāsta Z.Lazdiņš.

Viņš atklāj, ka hokejisti vēlas, lai tiktu noorganizēts arī vietējais hokeja turnīrs. Tiek plānots, ka tas varētu notikt janvāra beigās. Sporta centra direktors piebilst, ka, tiklīdz sasnigs vairāk sniega, tiks veidotas arī slēpošanas trases Spārītes parkā. Brīvdienās slēpošanas seriāla “Baltās trases” dalībnieki slēpoja pa dambi.

“Droši vien arī tāpēc, ka sniega vēl nav īpaši daudz un slēpošanas iespējas vēl nav tik labas, cilvēki ziemas priekus dodas baudīt uz slidotavu. Cik man zināms, uz Gulbenes slidotavu slidot brauc arī cilvēki no pagastiem,” stāsta Z.Lazdiņš. “Savs speciāli izveidots hokeja laukums ir arī Lizuma pagastā, savukārt Līgo pagastā tas ir izveidots uz dīķa. Par citiem pagastiem neesmu dzirdējis, droši vien slidots un spēlēts hokejs tiek arī uz dīķiem.”

Pievieno komentāru

Komentāri 10

ok

Ja nevaram uzcelt ledus halli, varbūt jāpadomā par saldējamo iekārtu zem laukuma, lai arī atkušņos un pavasarī var uzslidot.

pirms 5 gadiem, 2016.01.14 11:08

Attīstība... kur tā ir?

Varbūt Gulbenē par ledus halli, peldbaseinu un citām atrakcijām vajag domāt, paturot prātā darba vietu skaitu? Kam jānotiek, lai šeit cilvēkiem būtu darbs (arī labi apmaksāts, ne tikai vergošana gateros un šūšanas cehā)? Jaunie, uzņēmīgie - kur esat? Kur ir uzņēmumi, biznesi?

pirms 5 gadiem, 2016.01.14 12:19

ha

Ja to izdarīt būtu tik pat vienkārši, kā uzrakstīt, tad mēs visi sen jau dzīvotu paradīzē:)
Uz jautājumu:"Kur ir uzņēmumi, biznesi?" ir pretjautājums:"... un kāda tava bēda? Vai gribi iet palīgā uzņēmējiem atņemtos nodokļus notērēt?"

pirms 5 gadiem, 2016.01.14 14:43

Viedoklis

Pilnīgi piekrītu par jaunajiem uzņēmīgajiem, savādāk sanāk, ka peldamies Balvos, filmas braucam skatīties uz Valmieru, Slēpot uz Madonu, boulingu spēlēt uz Smilteni, izklaidēties uz Rīgu! Nu drausmas un traki!
Bet arī novada galvām būtu JĀPADOMĀ par jauno uzņēmēju atbalstu, savādāk, izskatās, ka nevienam no domes to nevajag!

pirms 5 gadiem, 2016.01.14 12:55

lj

sen skaidrs, ka no domes nevienam neko nevajag, sēž un gaida tikai savas algas dienas, toties kā iepērkas veikalos un kādas "mordas"noaudzētas.

pirms 5 gadiem, 2016.01.14 15:25

Lolo

Protams,ka pieplūdums,jo nekā cita jau nav. Paslidot tur ir feini,vismaz kādu mēnesi šajā lauku miestiņā.

pirms 5 gadiem, 2016.01.14 15:01

...

Ap stadionu varētu ierīkot mazo slēpošanas trasi, kur ar slēpēm pabraukt. Varētu padomāt arī par slēpju nomu, jo tās nopirkt ne visiem pa kabatai.

pirms 5 gadiem, 2016.01.14 20:00

!!!

Dzirkstelē bija minēts, ka Gulbenes Sporta skola saņēmusi vairāku tūkstošu eiro ziedojumu SLĒPOŠANAS TRASES IZVEIDEI UN UZTURĒŠANAI.

pirms 5 gadiem, 2016.01.14 20:16

Lāsma Gulbe

Protams,ja peldbaseins,kinoteātris vai ledus halle būtu bezmaksas,tad pieplūdums būtu liels,bet tiklīdz būs jāmaksā,tā katrs sezonā atnāks divas reizes.Kuram uzņēmējam tas būs izdevīgi?Un kā vienmēr visiem viss būs par dārgu.

pirms 5 gadiem, 2016.01.14 22:36

viss notiek

Cik zinu Litenē arī notiek aktīva slidošana un hokeja spelešana.

pirms 5 gadiem, 2016.01.14 23:50

Kultūra un izklaide