Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šodien pasniegs kultūras gada balvas 3

Šodien, 14.februārī, pulksten 19.00 Gulbenes kultūras centrā notiks "Gulbenes novada Gada balvas kultūrā 2013" balvu pasniegšanas pasākums. Pasākumu aicināts apmeklēt ikviens interesents.


“Šis būs jauks Valentīndienas vakars ar labu un pozitīvu noskaņu un iedvesmu nākamajam gadam. Pasākumu aicinām apmeklēt visus, kas vēlas sagaidīt šo vakaru patīkamā atklāsmē, cik mums ir brīnišķīgi cilvēki, cik daudz ko interesantu viņi dara un ka tas nekad nebeidzas. Jau trešo gadu šī būs atkal viena saujiņa, kas līdz šim vēl nav celta saulītē,” saka Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vecākā konsultante Edīte Siļķēna.


Šogad balvu pasniegšanas ceremonija noritēs nedaudz citādāk nekā iepriekšējos gados. Skatītāji sēdēs zālē pie galdiņiem. Pasākuma laikā starp brīžiem, kad tiks paziņoti laureāti un notiks viņu apbalvošana, uzstāsies mūsu pašu kolektīvi, kas ir nominēti, kā arī pagājušā gada laureāti.


“Savukārt pēc apbalvošanas ceremonijas vēlamies, lai klātesošie uzreiz nedodas prom, bet vēl kādu brīdi uzkavējas, lēnām baudot vīna glāzi, nesteidzīgas sarunas un arī dejas – spēlēs mūsu pašu izpildītāji,” stāsta E.Siļķēna.


Balsot par nominantiem varēja līdz 7.februārim. E.Siļķēna stāsta, ka šogad ir bijusi ļoti liela atsaucība – novada iedzīvotāji ļoti aktīvi izteikuši savu viedokli par to, kuri kultūras cilvēki un notikumi ir pelnījuši tikt godināti šajā gadā.


“Internetbalsojumā savu viedokli izteica 1065 cilvēki, saņēmām vēl arī 475 drukātas anketas. Kopā sanāca Kultūras komisijas locekļi, lai apkopotu balsis un noteiktu laureātus katrā nominācijā. Turēsim uzvarētājus noslēpumā līdz piektdienas vakaram, kad notiks apbalvošanas pasākums!” piebilst E.Siļķēna.


Jāatgādina, ka vispirms novada iedzīvotājiem bija iespēja izvēlēties pretendentus, no kuriem kultūras komisija izvēlējās nominantus katrā nominācijā, par kuriem pēc tam ikvienam bija iespēja balsot. Balvas tiks pasniegtas 17 nominācijās. Jau otro gadu tiks pasniegta arī Ineses Stalidzānes balva.


Viņa priecājas, ka arī šajā gadā laureātus iepriecinās mūsu pašu novada mākslinieku un novadnieku darinātās balvas.


“Šī balvu pasniegšanas ceremonija vienlaikus būs arī īslaicīga izstāde, jo pēc tam šie mākslinieku darbi aizceļos pie konkrētiem cilvēkiem. Man ir milzīgs prieks, ka mākslinieki speciāli gatavo šīs balvas un ka katrs laureāts atkal saņems kaut ko vienreizēju un unikālu,” saka E.Siļķēna.


Balvas gatavo Ģirts Jogurs, Ilvija Juškeviča, Rūta Dimdiņa, Dārta Dikmane, Laimdota Kliesmete, Ingrīda Magone, Biruta Akmentiņa, Cirēnija Mezīte, Lidija Kazāka, Ailita Brezinska, Sandra Dikmane, Juris Gagainis un Rasma Pušpure.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

...

pasākums kā tāds jau nav slikts, bet anketu aizpildīšanas iespējas būtu jāmaina, jāpestrādā pie elektoniskās anketas un nekādas pašrocīgas lapeles.
Balsojums pilnībā nav adekvāts!!!

pirms 6 gadiem, 2014.02.14 12:36

lauma

Kā tad var zināt kāds ir balsojums? Tas taču taps zināms tikai balvas pasniegšanas vakarā.

pirms 6 gadiem, 2014.02.14 15:14

Balva

Vai par sexa popularizēšanu darba laikā visā Latvijā Caunītim arī tiks piešķirta balva?:)

pirms 6 gadiem, 2014.02.14 19:49

Kultūra un izklaide