"Soliņš 3": par sievietēm un dzīvniekiem 2

Gulbenes kultūras centrā 8.marta vakarā pulksten 19.00 Gulbenes Tautas teātris ielūdz skatītājus uz jau trešo humora pilno teātra šovu "Soliņš 3", šoreiz liekot aizdomāties par tēmu "Sievietes un dzīvnieki". 9.martā šovu varēs noskatīties arī Daukstu pagasta Staru tautas namā.

"Liksim padomāt, kādi dzīvnieki mīt mūsos, mūsu prātos un izjūtās? Vai mēs esam tik attālināti no dzīvniekiem vai dzīvnieki no mums? Mēs taču visi mīlam savus kaķīšus un zaķīšus gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. "Soliņš" ir Tautas teātra šovs, tāpēc tas nozīmē, ka visi aktieri paši ļoti aktīvi gatavojas, domā un iesaka, iestudē kustības, meklē tērpus, jo mums ir tikai tēma. Es tikai mazliet kaut ko pieregulēju, bet tas ir liels kopdarbs," stāsta Gulbenes Tautas teātra režisore Edīte Siļķēna.

 

Šovā "Soliņš3" iesaistīti gan jau pieredzējušie aktieri, gan jaunieši, kuri nāk uz treniņmēģinājumiem, kuriem šis būs pirmais solis uz skatuves. Režisore bilst, ka "Soliņā" aktieriem esot ļauts arī vairāk izpausties.

 

Savukārt marta beigās Tautas teātris visus laipni aicinās uz pirmizrādi "Slazdā". "Tā būs situāciju komēdija piecdesmito gadu garšā ar krāšņiem kostīmiem, scenogrāfiju par saldajiem un ne tik saldajiem slazdiem, kādos mēs paši nokļūstam," ieintriģē E.Siļķēna.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Kultūra un izklaide