Šosestdien, 13. maijā, t/c „Valleta” aicina uz Nakts iepirkšanās svētkiem

Jau šo sestdien, 13. maijā, līdz pat 1 naktī tirdzniecības centrs „Valleta” Valmierā ar kolosāliem piedāvājumiem, vērtīgām balvām un bezmaksas aktivitātēm aicina baudīt iepirkšanās un kopā būšanas prieku ikgadējos Nakts iepirkšanās svētkos.

Kā ierasts, „Valletas” veikali durvis vērs plkst.10.00 un ar atlaidēm jaunajām pavasara/vasaras kolekcijām valmieriešus un pilsētas viesus sagaidīs visas dienas garumā, taču pēc plkst.18.00 tās papildinās vēl citi īpaši piedāvājumi, dāvanas par pirkumiem, loterija, aizraujošas un muzikālas aktivitātes.

Plkst.18.00-00.00, veicot pirkumu kādā no „Valletas” veikaliem vismaz 30 Eur vērtībā, pircēji varēs piedalīties loterijā un pēc pusnakts, klātesot pie centrālās skatuves, laimēt tirdzniecības centra dāvanu kartes vai „airBaltic” ceļojumu kuponu 500 Eur vērtībā. Ikviens interesents šajā laikā par īpaši izdevīgiem nosacījumiem varēs noformēt arī bankas „Citadele” jauno „X” VISA norēķinu karti, bet mazākos apmeklētājus priecēs sejiņu apgleznošana un radošās darbnīcas. Atbilstoši pasākuma tematikai, tajās tiks veidotas led laternas, spīdīgie nakts mošķīši un sapņu ķērāji.

Plkst.18.00-19.00, 20.00-21.00, 22.00-23.00 pirkumus vismaz 30 Eur vērtībā Informācijas centrā gaidīs gards un atvēsinošs „Klasika” saldējums, savukārt plkst.19.00, 21.00 un 23.00 par patīkamu atmosfēru un noskaņojumu kopā ar saviem muzikālajiem draugiem rūpēsies komponists un dziedātājs Lauris Valters.

Veikalu piedāvājumiem un atlaidēm „Valletas” administrācija iepriekš aicina sekot līdzi mājas lapā www.valleta.lv.

Šis ir astotais gads, kad Latvijā lielākais reģionālais tirdzniecības centrs „Valleta” rīko Nakts iepirkšanās svētkus. To mērķis – nodrošināt vidzemniekiem iespēju sezonas aktuālākās preces iegādāties izdevīgāk un ietaupīt.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide