Spilgtākais šīsvasaras 2 dienu piedzīvojums – Lielais Orientēšanās brauciens pa seno Latgali! 2

Senā Latgale jeb „Pārdaugavas hercogiste” – tā 16.gadsimtā sauca tagadējo Vidzemi un Latgali. Mūsdienās šis reģions sveicina ceļotājus ar saviem gleznainajiem skatiem, zilajiem ezeriem, krucifiksiem un viesmīlību.


1.-2.augusta Lielais Orientēšanās brauciens „Rēzekne-Gulbene 2015” ir kā radīts, lai izjustu senās Latgales smaržu, garšu un kolorītu!


Gulbene, Balvi, Dagda, Latvijas lielākie ezeri – Lubāns un Rāzna, salām bagātākais ezers Baltijā, senākā Latvijas pilsēta Ludza,unikāli krucifiksi un neskaitāmi baznīcu torņi, kā arī Latgales augstākā virsotne ar augstāko koka skatu torni Latvijā – šādus un vēl daudzus citus unikālus fotomirkļus varēs iemūžināt savos fotoaparātos un atmiņās par šo neaizmirstamo braucienu.


Lai braucienu padarītu interesantāku, klāt vēl pieliksim orientēšanos pēc kartes, kontrolpunktu meklēšanu pēc fotofragmentiem, interesantus papilduzdevumus pie mūsu atbalstītājiem, īpašas brauciena fotokolekcijas veidošanu un slēptā punkta meklēšanu.


Piedalīšanās ir pavisam vienkārša – jāizveido komanda no vismaz 2 cilvēkiem, jāsagatavo vieglais automobilis (derēs arī vieglais pasažieru mikroautobuss ar „B” kategorijas tiesībām), kā arī digitālais fotoaparāts kontrolpunktu fotografēšanai. Noderēs arī brauciena reģiona karte, jo organizatoru izsniegtā būs bez mēroga.


Komandas tiek sadalītas 2 klasēs – A+ (profesionāļu klase) un A (uz goda pjedestāla var tikt arī iesācēji).


Informācija un reģistrēšanās braucienam www.brauciens.lv


Tiekamies vasarā!

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Ģeogrāfija

„Rēzekne-Gulbene 2015” - Gulbene, Balvi, Dagda, Latvijas lielākie ezeri – Lubāns un Rāzna, salām bagātākais ezers Baltijā, senākā Latvijas pilsēta Ludza ...
Kā ir jābrauc, lai minētajā maršrutā iekļautu nosauktos objektus???
Brauciet "Rīga - Gulbene", un redzēsiet vēju pilsētu Liepāju, Sabiles pakalnus, Bauskas pilsdrupas ... nu kaut kā tā...

pirms 5 gadiem, 2015.07.23 00:28

Inese

Šeit ir pieminēti tikai svarīgākie un unikālākie apmeklējamie objekti brauciena laikā bez noteiktas secības. Un ar ģeogrāfiju ir viss kārtībā. Pirmajā dienā no Preiļiem uz Dagdu, tad Rāznu, Rēzekni, Ludzu, Kārsavu. Otrajai dienai paliek Lubāns, Balvu un Gulbenes puse :)

pirms 5 gadiem, 2015.07.23 15:31

Kultūra un izklaide