Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Stāmerienā bauda ziemas priekus

Stāmerienā pagājušās nedēļas nogalē valdīja azarts un sacensību prieks. Tur notika sacensības gan zemledus makšķerēšanā, gan arī distanču slēpošanā. Arī bērni varēja iesaistīties dažādās aktivitātēs brīvā dabā. Šādu pasākumu ziemas nogalē stāmerenieši rīko jau otro gadu pēc kārtas.

Zemledus makšķerēšanas sacensībās zivis no ezera ārā vilināt devās 19 dalībnieki. Atsevišķi tika vērtēti vīrieši, sievietes, invalīdi un pensionāri.

 

Vīru konkurencē pie vislielākā loma izdevās tikt Ojāram Mūrmanim (0,862 kilogrami). Sieviešu grupā uzvaras laurus plūca Anda Baķe ar 0,294 kilogramus lielu lomu. Invalīdu grupā 1.vietu izcīnīja Pēteris Boroduško (0,952 kilogrami). Savukārt starp pensionāriem lielākais loms bija Hedvigam Grasim (0,311 kilogrami). Komandu vērtējumā uzvaras laurus plūca komanda "Dusmīgie bebri".

 

Kupli apmeklētas bija arī distanču slēpošanas sacensības. Tajās piedalījās gan paši stāmerenieši, gan citi mūsu novada iedzīvotāji, gan arī viesi no kaimiņnovadiem. Uz starta stājās gan bērni un jaunieši, gan arī pieaugušie.

 

V10, V13, V16 gan tautas, gan sporta klases, kā arī V 19 tautas klases grupā labākie bija puiši no Rekavas - attiecīgi Niks Mičs, Kristers Slišāns, Ēriks Keišs, Dāvis Serds un Jānis Circenis. V19 sporta klases grupā labāko rezultātu uzrādīja Mikus Pētersons no Vecpiebalgas.

 

V grupā tautas klasē 1.vietu izcīnīja Imants Āboliņš no Gulbenes, savukārt sporta klasē labākais bija gulbenietis Jānis Paipals. V40 grupā tautas klasē labākais rezultāts bija Jānim Roginskim no Balviem, savukārt sporta klasē - Ivaram Fērmanim no Alūksnes. Arī meitenēm gan S13, gan S16 grupā labākās bija Paula Ločmele un Lāsma Spridzāne no Rekavas. S19 grupā uzvaras laurus plūca gulbeniete Vita Duļbinska, savukārt S40 grupā ātrākā bija lejasciemiete Lāsma Gabdulļina.

 

Uzvarētāji saņēma nelielas piemiņas veltes un arī diplomus.

 

Stāmerienas pagasta kultūras darba organizatore Gaida Vīksniņa priecājas, ka pasākums gan pērn, gan arī šogad bijis kupli apmeklēts - tas nozīmē, ka cilvēkiem tīk kopīga atpūta un iespēja aktīvi atpūsties brīvā dabā.

 

"Diena izvērtās ļoti jauka. Dalībniekiem patika izveidotās slēpošanas trases, par ko mēs esam pateicīgi Jānim Ģērmanim. Arī makšķernieki bija apmierināti ar sacensību organizāciju - par to paldies Viktoram Podziņam! Dalībnieki tika cienāti ar karstu tēju un zupu. Šo darbu veikt uzņēmās biedrības "Stāmeriena" dalībnieces, kas pagājušajā gadā rakstīja projektu, lai Stāmerienas pamatskolai iegūtu slēpes, nūjas un zābakus. Esam nolēmuši, ka arī nākamgad noteikti rīkosim šādu pasākumu," saka G.Vīksniņa.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide