Stāmerienas pilī filmēts grupas "Carrnival Youth" jaunākais videoklips (papildināts)

18.jūnijā pirmizrādi piedzīvoja latviešu mūzikas grupas “Carnival Youth” jaunākais videoklips dziesmai “Alvas zaldātiņi”, kas ar Gulbenes novada pašvaldības atbalstu tapis Stāmerienas pilī un tās apkārtnē. 28.augustā Stāmerienas pilī notiks arī viens no “”Naivais ku-kū" Latvijas pilīs un muižās" tūres koncertiem.

Grupa “Carnival Youth” laiž klajā savu versiju Imanta Kalniņa un Māra Čaklā dziesmai “Alvas zaldātiņi” no Rolanda Kalniņa filmas “Četri balti krekli”. Dziesma tiks iekļauta “Carnival Youth” latviešu kino mūzikas programmas albumā “Naivais ku-kū”, kas gaidāms jūlija beigās.

Līdz ar albuma “Naivais ku-kū” iznākšanu “Carnival Youth” uzsāks koncerttūri “Naivais ku-kū” Latvijas pilīs un muižās. Kopā plānots apceļot 9 Latvijas muižas un pilis. Gupas dalībnieks Roberts Vanags stāsta: “Latvijā ir fantastiskas pilis un brīnumskaistas muižas, un mēs esam parūpējušies par lielisku iemeslu, lai dotos tās apskatīt! Mūsuprāt, "Naivais ku-kū" koncertprogramma lieliski iederas šajā estētikā. Esam noilgojušies pēc iespējas spēlēt koncertus, tādēļ aicinām apceļot Latvijas pērles kopā ar mums! Lec autiņā un pa ceļam iesildies ar jauno "Naivais ku-kū" dziesmu albumu. Atver logus, pagriez skaļāk un "Aidā"!”

Ar Gulbenes novada pašvaldības atbalstu dziesmai “Alvas zaldātiņi” tapis mūzikas videoklips gleznainajā Stāmerienas pilī, kur 28.augustā norisināsies arī viens no tūres koncertiem. Klipa režisors Toms Harjo atzīst: “Galvenais varonis, kurš dzīvo uz vecuma demences robežas, jūt tikpat kaislīgi kā viņa veselie, uzticamie ceļabiedri, kas līdz šai dienai turas plecu pie pleca. Gribēju veidot klipu, kas ļautu emocionāli pieslēgties tēliem un viņu pārdzīvojumiem. Iet prom no atsvešinātības un ilustrēšanas un veidot īstu fikciju.”

“Carnival Youth” 2020.gadā izdeva dziesmu “Dzeguzes balss” un uzsāka latviešu kino mūzikas koncertprogrammu “Naivais ku-kū”. “Naivais ku-kū” 2020.gadā izskanēja 32 koncertos 17 Latvijas pilsētās. Papildus dziesmām “Dzeguzes balss” un “Alvas zaldātiņi” programmā “Naivais ku-kū” grupa arī izdevusi Raimonda Paula dziesmu “Ances romance” no filmas “Klāvs - Mārtiņa dēls” skaņu celiņa.


Skaties dziesmas “Alvas zaldātiņi” videoklipu šeit

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide