Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Starp pagājušā gada iedvesmojošākajiem projektiem - folkloras kopas "Pērlis" dalība festivālā Ķīnā

Par “LabieDarbi.lv Gada kultūras projektu tika atzīta folkloras kopas “Pērlis” dalība festivālā Ķīnā. Kopu šajā sakarā 6.jūnijā Rīgā sveica svinīgā ceremonijā, kas notika jau ceturto gadu pēc kārtas, kad Latvijā pazīstami mūziķi, kultūras darbinieki un sportisti sveica astoņus iedvesmojošākos labdarības iniciatīvas LabieDarbi.lv 2013. gada projektu īstenotājus.


LabieDarbi.lv Gada Balvu nominācijā “Mēs - izglītībai” saņēma Balvu pirmsskolas izglītības iestādes “Sienāzītis’’’ mazie audzēkņi un pedagogi.


Gada sportista balvu saņēma godalgotie dejotāji Marts Puniņš un Dana Jākobsone, kas ar labdarības iniciatīvas LabieDarbi.lv atbalstu piedalījās 2013. gada Pasaules sporta deju spēlēs.


Par Gada Vides projektu kļuva iecere par bērnu aktīvās atpūtas laukuma izveidi Jaunkalsnavā.


Par “LabieDarbi.lv Gada Cīnītāju” tika atzīsts Ralfs Aušmanis, kurš ar LabieDarbi.lv atbalstu pērn varēja turpināt savu profesionālo izaugsmi boksā.


Balvu nominācijā “Mēs pasaulē” saņēma Latvijas frisbija izlase, kas ar LabieDarbi.lv atbalstu lepni nesa Latvijas vārdu pasaulē, dodoties uz Eiropas junioru un pludmales čempionātiem.


“Sabiedrības Simpātiju balva” nonāca pie vasaras nometnes bērniem no sociālā riska ģimenēm “Tavs vasaras piedzīvojums” organizatoriem, Latvijas Sarkanā krusta komitejas pārstāvjiem no Cēsīm.


Īpašo simpātiju balvu 1000 eiro apmērā saņēma projekts inventāra iegādei Rēzeknes sporta klubam "Blāzma".


Piebilstams, ka pagājušajā gadā ar iniciatīvas atbalstu īstenoti 52 projekti par kopējo summu 181 762 eiro.


Par to informē Labdarības iniciatīvas LabieDarbi.lv  komunikācijas konsultante Līga Greiškane.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide