Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Stradu pagasta Ģimeņu sporta spēles 7

2014.gada 11.maijā, Māmiņu dienā, Šķieneru sporta laukumā notika Stradu pagasta Ģimeņu sporta spēles.

Ģimenisko dienu uzsākām un noslēdzām ar mūsu novadnieka, stāķenieša, olimpieša Daumanta Dreiškena piedalīšanos. Spēkiem varēja mēroties dažādās aktivitātēs. Ģimeņu komandas sacentās 8 disciplīnās. Sportiskajās aktivitātēs varēja piedalīties visi, jo tās bija pa spēkam ikvienam.

Arī bērni bija pelnījuši lieliskas izklaides un tiem bija iespēja pārbaudīt savu izturību piepūšamajā atrakcijā. Bērni priecājās par jautrām aktivitātēm brīvā dabā. Pēc labi padarīta darbiņa, sacensību dalībniekiem bija iespēja tikt pie gardas zupas.

Sacensību noslēgumā sacensību dalībniekiem bija ekskluzīva iespēja klātienē satikt vienu no spēcīgākajiem vīriem bobslejā Daumantu Dreiškenu. Mazie un lielie bērni uzdeva jautājumus. Daumants labprāt sporta spēļu dalībniekiem parādīja Soču sudraba medaļu, sacensību tērpu, ķiveri, apavus un daudzus tūkstošus vērto bobu. Sarunas norisinājās jaukā gaisotnē. Visiem, kuri vēlējās, bija iespēja nofotografēties ar Daumantu un saņemt viņa autogrāfu.

Sacensību programma bija ļoti demokrātiska, un tādi bija arī sacensību rezultāti. Visas komandas saņēma piemiņas kausus. Arī Daumants saņēma īpašu Stāķu kausu, kuru bija sarūpējušas Stradu pagasta vokālā ansambļa „Pieskāriens” dalībnieces.

Stradu pagasta iedzīvotāju vārdā izsaku pateicību Daumantam Dreiškenam par piedalīšanos. Ģimeņu sporta spēļu organizatoriem – Stradu pagasta pārvaldei, Ainai Rubenei, bērniem - tiesnešiem par sarūpētajām aktivitātēm un Laurai Kļaviņai par noorganizēto iespēju apskatīt bobsleja kamanas Stāķu sporta namā.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

ģimene

PALDIES Stradu pagastam par sacensību rīkošanu! Paldies Daumantam par interesanto stāstījumu:) PALDIES visiem, gan dalībniekiem, gan skatītājiem!

pirms 6 gadiem, 2014.05.13 14:17

dalībnieki

Pasākums bija fantastisks! Paldies Ainai!

pirms 6 gadiem, 2014.05.13 15:19

Dalībnieki!

Žēl tikai, ka katra komanda nesaņēma kādu medaļu vai mierinājuma balvu!!

pirms 6 gadiem, 2014.05.14 10:51

ome

Žēl, ka daži neprot zaudēt ar godu...
Pasākums bija izdevies - tā tik turpināt!

pirms 6 gadiem, 2014.05.14 14:07

Omei.

ATvaino, ome, bet tās bija ģimeņu sporta spēles, jā un 'tiešām izdevušās, bet tajās piedalījās arī mazi bērni, kuri vēl tik labi nesaprot, kādēļ citiem ir , bet citiem nē... Un diemžēl, atšķirībā no tevis, svarīgākais ir sagādāt prieku un medaļu bērniem, nevis SEV. Un tam pavisam nav nekādas saistības ar zaudēšanu un godu :P

pirms 6 gadiem, 2014.05.15 14:04

ome

Kāds medaļām sakars ar mani? Varbūt pārsteidzos ar tik asiem vārdiem, bet, manuprāt, galvenais bija būt kopā ar mīļajiem un labi pavadīt laiku. Mēs arī medaļas neieguvām, taču bērniem piepūšamā atrakcija pati par sevi bija balva, kuru baudīt kopā ar draugiem. Domāju, ka dalībnieku skaitu iepriekš nevar paredzēt, lai visi tiktu pie balvām un vispār - no bērnības ir jāmāca, ka svarīgāk ir darīt prieka pēc, nevis tikai cerot uz balvu, jo dažkārt turpmākajā dzīvē vēl nāksies zaudēt. Bet, protams, visi nekad nebūs apmierināti, lai kāds pasākums tas būtu, tāpēc paliksim katrs pie sava viedokļa un cerēsim, ka līdzīgas aktivitātes notiks arī turpmāk!

pirms 6 gadiem, 2014.05.15 18:07

Kultūra un izklaide