“Street Jungle” aicina uz aktīvu atpūtu Gulbenē

Straujiem soļiem tuvojas 1.jūlijs, kad Gulbenes pilsētas stadionā uz goda pjedestāla būs sports, jo notiks Gulbenes novada jauniešu diena – sportiska, atraktīva un muzikāla. Pasākums ar nosaukumu “Street Jungle” solās būt gana daudzveidīgs sporta veidu, kā arī citu brīvā laika aktivitāšu ziņā un ar vakara ballīti turklāt pozitīvai dienas izskaņai. Sacensības sāksies jau 11:00.

“Ielu džungļos”, latviskojot pasākuma nosaukumu, jaunieši savus spēkus varēs demonstrēt sporta veidos: futbols, strītbols, florbols, volejbols, krosfits, skrejriteņu sacensības un powerliftings. Taču tiks gādāts arī par citāda veida aktivitātēm ne-sportot gribētājiem un līdzjutējiem, piedāvājot iespēju gleznot, apdrukāt T-kreklus, baudīt mūziku un citādi priecāties par pasākumu.

Jāteic, ka vietējo jauniešu grupa ir pamatīgi pastrādājusi pie savas iniciatīvas piepildījuma (uzorganizēt sporta dienu) un iknedēļas plānošanas liek ticēt, ka pasākums notiks kā iecerēts un gala rezultātā būs viens no lielākajiem un daudzveidīgākajiem jauniešu pasākumiem šovasar.

Tomēr, lai jauniešu diena būtu pilnībā izdevusies, uz pasākumu tiek aicināti lielāki, mazāki dalībnieki, līdzjutēju komandas gan no Gulbenes novada, gan arī blakus novadiem.

Un kas nav mazsvarīgi – sportojam pa dienu, vakarā atpūšamies. Vakara ballīte turpat stadionā ar reperi Ozolu un dīdžejiem Richy, Kozloo68 un VJ Kosmoss, ieeja no 23:00.

Tad, lai jūlijs aktīvi iesākas Gulbenes pilsētas stadionā ar “Street Jungle”.

Paldies par atbalstu Gulbenes novada domei un Gulbenes sporta centram.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide