Suņiem arī ballīte 4

Tradicionāli uz Ziemassvētku ballīti pie eglītes brīvā dabā arī šoreiz kā jau katru gadu pulcējās Gulbenes kinoloģes Agras Riekstiņas draugi un viņu suņi. Pasākums noritēja 24.decembra rītā SIA “Mega Rem” suņu apmācības laukumā.

Šī ir parastā svētdienas pulcēšanās vieta visiem tiem, kuri vēlas atbalstīt cits citu un palīdzēt mīļdzīvniekiem izaugt paklausīgiem un inteliģentiem. Šoreiz suņiem nebija jāpilda uzdevumi, viņi varēja brīvi izskraidīties, draudzēties, priecāties. Tikmēr viņu saimnieki pārrunāja aizejošā gada veiksmes un neveiksmes, dalījās iecerēs par nākamo gadu, kas pēc ķīniešu horoskopa būs Suņa gads. A.Riekstiņa uzsvēra, ka katrs saimnieks visu mūžu ir atbildīgs par savu dzīvnieku, turklāt nekad nebūs tā, ka suns ir izskolots un vairs nesagādās raizes vai pārpratumus.

“Katram saimniekam, audzinot savu suni, ir jāpanāk savstarpēja uzticēšanās. To nevar izdarīt, ja dzīvnieks visu laiku ir pavadā. Taču arī tad, kad suns nav pie pavadas, saimnieks pilnībā ir atbildīgs par viņu,” uzsvēra kinoloģe. Viņa arī aicināja ar izpratni izturēties pret to, ka ne visiem cilvēkiem suņi patīk un liekas jauni un mīļi. A.Riekstiņa pauda, ka tas ir jārespektē, jo visi dzīvojam sabiedrībā.

Šoreiz ballītē piedalījās vācu aitu šķirnes suns Verona, īru seters Reisa, trīs bīgli – Marss, Lebrons un Fifa, kā arī bezšķirnes suns Lola Dzirkstīte.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

!!!

Žēl ka nezināju. Mans krancis nedabuja padraudzēties!!!

pirms 3 gadiem, 2017.12.29 14:07

es

nez kur tad palika visu gulbenes rajona dzivnieku liela miletaja ka nespeja visiem izsludinat pasakuma norises vietu un laiku

pirms 3 gadiem, 2017.12.29 15:50

---> es

Viņai interesē tikai otkats. Ja tas nespīd, pasē.

pirms 3 gadiem, 2017.12.29 19:05

es

Sen jau vinu laiks mainit pret kadu kam tiesam rup dzivnieku dzive, nevis spekis

pirms 3 gadiem, 2017.12.30 15:50

Kultūra un izklaide