Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sveķu speciālajā internātpamatskolā notiek tradicionālā popiela 1

Sveķu speciālajā internātpamatskolā 3.martā notika Vidzemes un Latgales zonas speciālo skolu konkurss „Teātris mūzikā 2011" jeb popiela, kas ir starp populārākajiem gada pasākumiem skolā.

Sveķu speciālās internātpamatskolas skolotāja Inta Aizkalniete stāsta, ka šogad konkursā piedalījās skolēni no Spāres, Maltas, Baltinavas, Dzelzavas, Katvaru un Jumpravas skolām, kā arī mājinieki.


Konkursa repertuārs bija interesants un daudzveidīgs. Skatītāji varēja atcerēties latviešu dziesmas grupu „Eolika", „Bruģis", „Maltenieši", „Wolves of the sea", „Ekase", dziedātāja Normunda Rutuļa izpildījumā, kā arī pagājušā gada hītus „Es skrienu" un „Dievs tevi mīl". Bija atbraukuši „ārzemju mākslinieki" - Shakira ar futbolistiem un to līdzjutējām, grupas „Hurts" un „One Republic", krievu dziedātāja Ņuša.

"Kopš pirmā konkursa „Teātris mūzikā" katru gadu tiek aicināts kāds īpašs viesis. Šogad pasākuma viesis bija mūziķis, grupas „Bruģis" solists Edmunds Vestmanis. Par godu viesim Sveķu skolas 6. un 7. klases skolēni attēloja dziesmu „Kaija". Grupas „Bruģis" priekšnesums, ko palīdzēja sagatavot skolotājas Velga Janoviča un Aija Kalniņa, tika veidots kā ēnu teātris. Virs miglā tītās jūras prožektora gaismā lidinājās divas „kaijas". E.Vestmanim šis priekšnesums sagādāja patiesu prieku un radīja ideju jaunajam dziesmas „Kaija" videoklipam," stāsta I.Aizkalniete.


Konkursa noslēgumā skatītājus gaidīja pārsteigums. Sveķu skolas skolēni rādīja patstāvīgi iestudētu tecktonik deju, bet skolotāji - grupas „ViaGra" dziesmu „Brillianti". Skolotāju šovs bija dedzīgs, jautrs un enerģisks noslēgums konkursam „Teātris mūzikā".


Konkurss notiek jau trīspadsmito gadu. Tā iniciators un organizētājs ir Sveķu speciālās internātpamatskolas mūzikas skolotājs Jolands Andževs.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

CeceSmump

http://www.maps.google.com/ - http://www.wikipedia.org/ - wiki
mail

pirms 7 gadiem, 2013.04.17 05:26

Kultūra un izklaide