Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svētki bānītī kopā ar Salatēti 4

Gadumijā šoreiz bērniem nebija lemts baudīt baltas ziemas priekus, taču Salatēti satika visi tie, kuri to no sirds vēlējās. Daži attapīgi vecāki saziņā ar SIA “Gulbenes-Alūksnes bānītis” gādāja saviem bērniem biļetes īpašam braucienam šaursliežu vilciena restorānvagonā kopā ar Salatēti. “Dzirksteli” par to informē gulbeniete Anna Pilmane. Šie privātie braucieni notika 24. un 26.decembrī.


Bānīša restorānvagonā ir tikai 28 sēdvietas, līdz ar to tikšanās ar Salatēti pasažieriem izvērtās par ģimenisku pasākumu šaurā lokā, cienājot citam citu ar nesumu no līdzpaņemtajiem groziņiem.


“Bija pasažieri no Smiltenes, jo mūs atbalstīja Smiltenes mūziķu grupa “Kreisais pagrieziens”, kuri ir bānīša fani. Viena ģimene pat bija atbraukusi no Somijas. Svētkus kopā ar mums svinēja arī tie pasažieri, kuri ikdienā brauc bānītī,” stāsta A.Pilmane.


Visi esot atskaitījušies Salatētim par aizejošā gada darbiem un nedarbiem un saņēmuši mazas dāvaniņas. Sumināti tika arī konduktori un mašīnists. Par labu noskaņojumu vagonā gādāt palīdzēja Sniegbaltīte un Rūķis. “Gājām rotaļās, smējāmies un visi kopā jutāmies kā jau pienākas šajos svētkos. Alūksnes stacijā bānītis stāvējis stundu. Arī šajā laikā nebija jāgarlaikojas, jo notika sportiskas aktivitātes. Ceļojums ietvēra arī ekskursiju pa Gulbenes bānīša depo, vizināšanos ar rokas drezīnu,” piebilst A.Pilmane. Viņa saka lielu paldies organizatoriem, atbalstītājiem un dalībniekiem par brīnišķīgo svētku sajūtu, kuru no šīm dienām ir paņēmusi līdzi, pārkāpjot gadumijas slieksnim.


Savukārt 21.decembrī notika lielais bānīša Ziemassvētku pasākums. Kā stāsta A.Pilmane, visi vagoni esot bijuši pilni.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

atbilde uz jautājumu

Kur ir Saltētis, ja tur ir Salatētis?

pirms 6 gadiem, 2014.01.06 11:59

arī ievēroju :)

Bet bija ''Saltētis''. :))

pirms 6 gadiem, 2014.01.06 14:37

jautājums

Paldies par kļūdas labojumu. Latvijas valsts valoda ir jāciena, un valodas prasme jāpilnveido (arī, kā izrādās, žurnālistiem)

pirms 6 gadiem, 2014.01.06 22:46

Kultūra un izklaide