Svētku koru konkursa otrajā kārtā novadu pārstāv astoņi kolektīvi

Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas zāli šonedēļ pieskandināja novada skolēnu kori. Latvijas skolu jaunatnes XI dziesmu un deju svētku koru konkursa otrajā kārtā Gulbenes novadu pārstāvēja astoņi kolektīvi. Visaugstāko žūrijas novērtējumu B kora grupā saņēma Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas jauktais koris “Silver”.

Koru sniegumu vērtēja žūrijas komisijas priekšsēdētājs Romāns Vanags, kā arī Jānis Erenštreits, Gints Ceplenieks, Mārtiņš Klišāns un Rita Platpere. Kolektīviem līdzi juta un īkšķi turēja Gulbenes novada skolēnu koru koordinators Uldis Kokars.

Tas, cik un kuri būs tie novada skolēnu kori, kuri varēs piedalīties svētku noslēguma koncertā Mežaparka Lielajā estrādē, būs zināms tikai pēc 20.maija.

Skates rezultāti

1.pakāpe
B koru grupā Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas jauktais koris “Silver” - 44,67 punkti (diriģente Laura Anže).

5. līdz 9.klašu B koru grupā: Gulbenes 2.vidusskolas koris – 43,17 punkti (diriģente Ligita Plešanova – Jarusova), kā arī Lizuma vidusskolas un Druvienas pamatskolas apvienotais koris – 40 punkti (diriģentes Anita Ledaine un Līga Kļaviņa).

A koru grupā: Gulbenes mūzikas skolas meiteņu korim – 41,56 punkti (diriģente Māra Mezīte).

2.pakāpe
B koru grupā Gulbenes vidusskolas 5. līdz 12.klašu meiteņu koris – 38,72 punkti (diriģente Sarmīte Semjonova), kā arī Lizuma vidusskolas un Druvienas pamatskolas apvienotais zēnu koris – 36,5 punkti (diriģente A.Ledaine un L.Kļaviņa).

5. līdz 9.klašu B koru grupā Lejasciema vidusskolas koris – 38,11 punkti (diriģente Ineta Maltavniece) un Stāķu pamatskolas un Tirzas pamatskolas apvienotais koris – 37 punkti (diriģente Ilona Matīsa un Gunta Apine).

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide