Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svētku laikā aicina baudīt skaistus koncertus

Gulbenes mūzikas skolā, tuvojoties Ziemassvētku laikam, ik gadu notiek aktīva koncertdarbība. Jau par tradīciju ir kļuvuši pedagogu klašu koncerti, taču tiek domāts arī par citiem interesantiem priekšnesumiem.

Skolas direktore Austra Veikšāne norāda, ka šogad veselā koncertu sērijā būs iespēja klausīties gan mūzikas skolas audzēkņu individuālo izpildījumu, gan kolektīvās muzicēšanas priekšnesumus, gan skolas absolventus, pašreizējos Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas maģistrantus, gan arī profesionālus māksliniekus.  

Šodien mūzikas skolas pūtēju orķestra dalībnieki ar nelielu priekšnesumu kuplinās svētbrīdi Gulbenes katoļu baznīcā pulksten 18.00, kad tiks iedegta pirmā adventes svece.

 

Savukārt rīt, 27.novembrī, pulksten 11.00 katoļu baznīcā notiks senās mūzikas koncerts, kurā piedalīsies Gulbenes un Balvu mūzikas skolu vijoles klases audzēkņi.

 

3.decembrī mūzikas skolā pulksten 13.00 notiks skolotājas Egitas Vanagas klavierspēles audzēkņu koncerts.

 

9.decembrī mūzikas skolā pulksten 17.00 ikviens tiek aicināts baudīt džeza mūzikas koncertu. Koncertā uzstāsies mūzikas skolas koris, pūtēju orķestris, vijolnieku ansamblis un individuālie izpildītāji.

 

10.decembrī pulksten 11.00 mūzikas skolā notiks kamermūzikas koncerts. Tajā ar saviem priekšnesumiem priecēs Velga Šaršūne (vijole), Rūta Īzāka (flauta), Aija Kuzmane (klavieres) un Ilze Zvaigznekalne (klavieres). Skolas direktore A.Veikšāne priecājas, ka skolas absolventes un maģistres spēj atrast laiku, lai muzicētu savā bijušajā skolā. Šajā pašā dienā pulksten 15.00 klausītāju priekam uzstāsies arī skolotājas Ivetas Putniņas klavierspēles audzēkņi.

 

11.decembrī, trešajā adventē, pulksten 11.00 ikviens tiek aicināts katoļu baznīcā baudīt noskaņu mūziku Ziemassvētku koncertā "Es meklēju tevi", kurā muzicēs profesionāli mūziķi Līga Priede (vokāls), Ainārs Paukšēns (viola da gamba un baroka čells) un Jānis Pelše (ērģeles un citi taustiņu instrumenti). Šajā pašā dienā pulksten 14.00 mūzikas skolā savu muzicēšanas prasmi rādīs arī skolotājas Ingas Driķes audzēkņi. Šis koncerts būs īpašs ar to, ka tajā piedalīsies arī baleta prīma Viktorija Jansone, kuras saknes ir meklējamas Gulbenē - viņas vecāki savulaik dzīvojuši Gulbenē. Viņai piebiedrosies arī divas topošās balerīnas Elenda un Diāna Neilandes, kas arī ir bijušās gulbenietes un arī mūzikas skolas bijušās audzēknes. 17.decembrī pulksten 15.00 mūzikas skolā klausītājus ar saviem priekšnesumiem priecēs skolotāju Lidijas Musajevas, Janas Baldones un Ievas Veikšānes klavierspēles audzēkņi.

 

Svētku koncertu cikls beigsies ar Ziemassvētku koncertu "Gaisma ienāk pasaulē" Gulbenes katoļu baznīcā 26.decembrī pulksten 16.00. Tajā muzicēs mūzikas skolas pūtēju orķestris (diriģents Donāts Veikšāns), mūzikas skolas koris (diriģente Māra Mezīte), solisti no katoļu baznīcas ansambļa "Gaismas stariņi", māsa Marija Stefana (vokāls), Sabīne Krilova (vokāls), Inga Driķe (flauta), Līga Kalniņa (oboja) un Jānis Dimants (tuba).

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide