Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svinēs Gulbenes vidusskolas dzimšanas dienu 7

Pagājuši pieci gadi, kopš gandrīz tūkstotis Gulbenes vidusskolas absolventu, bijušie un tagadējie skolotāji tikās 70.jubilejas salidojumā. 19.oktobrī atkal visi aicināti būt kopā salidojumā, lai apliecinātu mīlestību savai skolai un būtu kopā ar savējiem.

“Gaidām ikvienu, kam bijusi saistība ar mūsu skolu. Dalībnieku reģistrācija no pulksten 16.30, 18.00 - Gulbenes kultūras centrā salidojuma dalībnieki koncertstāstā izdzīvos vienu skolas dienu. Tajā būs gan mācību stunda, gan pedagoģiskās padomes sēde. Lomās iejutīsies skolotājas, kuras ir skolas absolventes. Palīdzēs jauniešu grupa “Pieci”. Pēc tam atgriezīsimies skolā, lai kabinetos skolasbiedri un pedagogi atcerētos, dalītos tikšanās priekā un dejotu kopā ar grupu “Apvedceļš”. Ja būs labi laika apstākļi, ar aizdegtām svecītēm veidosim Saules ceļu,” stāsta Gulbenes vidusskolas absolvente un skolotāja Iveta Zvaigzne.

Viņa atzīst, ka kopš pagājušā salidojuma skolu ir skārušas lielas pārmaiņas. Toreiz bija Gulbenes vidusskola, nesen tā kļuva par Gulbenes sākumskolu, bet, sākot ar šo mācību gadu, tā ir Gulbenes novada valsts ģimnāzijas. Skola darbu sāka 1944.gada 17.oktobrī, tāpēc šajā datumā ir mācību iestādes dzimšanas diena.

“Pašlaik dzīvojam lielu pārmaiņu zīmē, tāpēc grāmatu, kāda par skolu bija 60 gadu jubilejā, negatavojām. Skolas telpās būs neliela izstāde, kurā akcents tiek likts uz bijušajiem direktoriem un absolventiem, kuri kļuvuši par skolotājiem,” akcentē I.Zvaigzne. Viņa ir beigusi Gulbenes vidusskolu 1987.gadā, un ir vēl vairāki absolventi, kas ir skolotāji Gulbenē.

Skolas absolvente ir arī uzņēmēja, biedrības “Līdere” dibinātāja Aiva Vīksna, kura diemžēl komandējuma dēļ nevarēs ierasties uz salidojumu. Viņa atzīst, ka, par spīti pārmaiņām, ir svarīgi ne tikai atcerēties savu skolu, bet arī tikties salidojumā.


Pievieno komentāru

Komentāri 7

Hooli

Vairs nav vidusskolas. Likvidēja taču. Palika sākumskola, viss iet uz leju.

pirms 11 mēnešiem, 2019.10.14 19:22

Nu gan!

Labi! Varam sākt atkal Gulbenes čīksting-pīkstingu! Varu vēl pieliet ełłu ugunī priekš HOOLi- nav arī sākumskolas! Ir gimnāzija ar progimnāzijas klasēm! Ko nu?

pirms 11 mēnešiem, 2019.10.14 22:48

es

Kāpēc tik vēlu paziņo? Pat ja gribētu, nevar paspēt nokļūt! Vai tā tiek darīts, lai neierastos?

pirms 11 mēnešiem, 2019.10.15 11:23

arī es

Informācija sociālajos tīklos jau ir vairākus mēnešus, ja spēji tagad atrast rakstu Dzirksteles mājas lapā, tad arī citu informāciju sen esi izlasījis.

pirms 11 mēnešiem, 2019.10.15 11:37

Clasic

Joptv.,ja manis nav soctīklos? Un vienīgā informācija ir šeit, tikai 15.oktobrī pieejama. Par informācijas pieejamību ātrāk vajadzētu piedomāt stipri laicīgāk.

pirms 11 mēnešiem, 2019.10.15 12:12

arī es

Ja ir vēlme kasīties, iemesls atradīsies vienmēr.

pirms 11 mēnešiem, 2019.10.15 14:44

es

@ arī es. Ja būtu sen izlasījusi, tad nevaicātu. Kuros sociālajos tīklos man bija jābūt?

pirms 11 mēnešiem, 2019.10.20 18:18

Kultūra un izklaide