Swedbank stipendiju saņem divi novada Svētku skolotāji 3

Rīgā, Swedbank centrālajā ēkā, 16.septembrī par ieguldījumu Dziesmu un deju svētku tradīciju tālāknodošanā nākamajām paaudzēm, XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku lieldraugs Swedbank 50 skolotājus sveica ar piešķirtajām vienreizējām stipendijām 500 eiro apmērā. Stipendiju saņēma arī Gulbenes vidusskolas deju kolektīva „Spārītes” vadītāja Daiga Tipāne un Gulbenes 2. pirmsskolas izglītības iestādes „Jāņabērni” deju kolektīva vadītājs Jānis Matisons. Par to informē www.dziedundejo.lv.

Stipendiju saņemšanai skolotājus - koru, tautas deju kolektīvu, folkloras kopu, koklētāju ansambļu, pūtēju orķestru un citu kolektīvu vadītājus - izvirzīja esošie un bijušie audzēkņi, audzēkņu ģimenes piederīgie, kolēģi, pašvaldības pārstāvji un citi Dziesmu un deju svētku tradīcijas novērtētāji. 

Stipendiju ieguvējus noteica interešu izglītības nozaru ekspertu un Swedbank pārstāvju veidota žūrija, kas vērtēja skolotāja devumu Dziesmu un deju svētku tradīciju saglabāšanā, jauniešu iesaistīšanā un izglītošanā tautas mākslas jomās, un ņēma vērā arī par skolotājiem iesūtītajos stāstos pausto mīlestību, cieņu un pateicību par skolotāju lielo emocionālo ietekmi.

Svētku skolotāju stipendijām tika saņemti 745 pieteikumi no visas Latvijas. Visvairāk pieteikumu – 224 tika saņemti no Vidzemes reģiona, tam sekoja Rīga ar 199 pieteikumiem, Zemgale ar 136 pieteikumiem, Latgale ar 130 un Kurzeme ar 62.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

Vasara

Kāpēc skolotājs Jānis nav šortos? Vai tāpēc, ka lielpilsētā?

pirms 5 gadiem, 2015.09.17 21:30

mums izdevās!!! :))

Prieks par Jums,skolotāj! Pelnīti! :)))))

pirms 5 gadiem, 2015.09.18 08:17

Kultūra un izklaide